Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. július 16.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő frissítő, nyárias illattal.

0% szulfát (SLES)

wildrose

2019. december 8.

Kellemes, frissítő illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, és nem szárítja a bőrt. Szívesen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

FReka

2019. október 6.

Nyaralásra vettem,hogy ha kiszárad a bőröm a tengervíztől és naptól, de nincs kedvem testápolózni,legalább a tusfürdőm hidratáljon. Ugyanolyan jó,mint a sima dove,csak ennek kellemes nyárias illata van. Nekem bevált,szeretem a krémes,sűrű állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Zsuzsi216

2019. szeptember 8.

Mindig vadászom a limitált Dove tusfürdőket. Eddig főleg a téliekhez volt szerencsém, de most megpillantottam ezt.
Nagyon tetszik. Kellemes az illata, finom krémes, bár nem túl sűrű. Nem szárít.
Nálam telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Nagyon tetszik. Kellemes az illata, finom krémes, bár nem túl sűrű. Nem szárít.
Nálam telitalálat.

Ennie86

2019. augusztus 24.

Szokásos dove minőség. Krémes, lágy habja van. Finom illata, ami tusolás után is megmarad. Újra nem venném, de szeretem kipróbálni az újdonságokat. :) Külön plusz a szulfátmentességért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Szanszi

2019. július 6.

Finom, friss illata van a megszokott Dove ápolással. Szeretem a tusfürdőiket de ezek a limitált kiadások nem szoktak újravevősek lenni nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

szivecske

2019. július 2.

Jó az illata, kellemesen frissítő, talán újra nem venném, de próbát megér. Habzása, valamint a hatása is megfelelő, tartósan megmarad az illata a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Candy21

2019. július 1.

Nem rossz egész kellemes nyári illata van a végére kicsit be is sokaltam tőle. Hozzá a szokásos dove minőséget jó krémes nem szárít fürdés után is megmarad az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Babooca

2019. július 1.

Múlt hónapban vettem. Szerintem a flakonban nagyon különleges és finom illata van. Használat közben és után viszont ilyen krémes egyszerű szappanillat lengi körbe a fürdőszobát, sehol nincs az az illat, amit a flakonba szippantáskor érezni. Egy kicsit csalódás, de egyébként nincs vele gond. Jól tisztít, nem szárít, kellemes a habja. Mint minden tusfürdőnél, úgy ennél is azt érzem, hogy nehéz lemosni, mintha hagyna egy réteget. Újravenni nem venném, de egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)