Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2023. május 2.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

• Természetes ásványi anyagokat tartalmaz, mely visszafogott ragyogást kölcsönöz a bőr számára
  • Fokozatosan gondoskodik a természetesnek tűnő nyári ragyogásról
  • Hidratálja a bőrt, gyönyörűen puha és sima érzetet kölcsönöz
  • Mélyen táplálja a bőrt

bibi24

szabofannika0215

Bőrprobléma: Nincs
2024. május 19.

Az illata változó, hogy mikor mennyire érezhető másnap a bőrömön, én nem szeretem amikor érződik, de volt aki megdicsérte :D könnyű vele dolgozni, én egy használat eredményével is már elégedett szoktam lenni, de a szép eredményhez minimum 2-3szor kell használni egymás utáni napokon.
a hidratáló érzését nem találom feltűnőnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 19.

a hidratáló érzését nem találom feltűnőnek.

TBianka

2024. május 7.

Önbarnító mellé vettem, hogy nyerjek plusz napot két barnítás között. Kicsit száraz is a bőröm, így ezt tökéletes opciónak gondoltam. Sajnos semmit nem segít a barnult színemen és, ha csak önmagában használtam nem is vettem észre semmit, pedig hófehér vagyok, de legalább jó büdös lettem. Reméltem olyan lesz, mint egy testápoló + kapok egy kis színt, de színt nem adott csak szagot. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

n.g

2024. április 23.

Ha izzadós vagy nem ajánlom.
Egyik nap pont edzés előtt pár órával kentem be magam. Hát mit ne mondjak izzadtam alatta mint a ló (jobban mint szoktam)
Pár napra rá észrevettem hogy sokkal szárazabb is a bőröm mint szokott.
Illetve a csuklóhajlatból és az órám helyén olyan szépen lejött az a kis szín is hogy foltos vagyok tőle.
Winnie Harlow who?
nem ajánlom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

Ha izzadós vagy nem ajánlom.
Pár napra rá észrevettem hogy sokkal szárazabb is a bőröm mint szokott.
Winnie Harlow who?
nem ajánlom :(

bellehercegno

2024. április 21.

Hatalmas csalódás ez a készítmény nekem, kimondottan rosszul sikerült önbarnítós testápoló a márkától. Bizonyos árfekvésig szinte mindent kipróbáltam már, ha önbarnításról van szó, így bőven van összehasonlítási alapom.

Sorolom is a hátrányait: árához képest nem gazdaságos, mert bőségesen kell felvinni, hogy legyen tőle némi színed, így gyorsan fogy. Úgy ragad, mintha Technokol rapiddal kented volna be magad, örülsz, ha heti 1 éjszakát túlélsz vele, nem hogy minden nap használd, mindeközben a bőröd csodásan izzad alatta. A színe nem bronzos rajtam, hanem egyértelműen sárgás. Ne számíts rá, hogy mély színt ad majd, inkább csak egy haloványka árnyalatot. Barna biztosan nem leszel tőle.

Egyetlen pozitívuma, hogy nem kopik annyira foltosan, bár a fentiek miatt én nem használtam egymás utáni napokon, maximum 1 alkalommal egy héten. Ha rétegezi az ember elképzelhető, hogy foltosan mond majd búcsút a bőrének.

Azt hittem, hogy ezzel a krémmel megtaláltam az önbarnítás Szent Grálját, így rögtön 3 tubussal vásároltam belőle. :( Mentségemre szóljon, a kis kiszerelés árán jutottam a 400 ml-es flakonhoz, viszont úgy vártam, hogy elfogyjanak, mint a Messiást.
Ha már Dove, a Derma Spa véleményem szerint milliószor jobb ennél és az legalább ad egy szép, barna színt.
Ebben az árfekvésben a Ziaja Cupuacu százszor jobb választás.
2 csillag részemről csakis azért, mert nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 21.

Ebben az árfekvésben a Ziaja Cupuacu százszor jobb választás.
2 csillag részemről csakis azért, mert nem szárítja a bőrt.

Kise

2023. augusztus 7.

Sokkal jobb, mint a tubusos verzió. Korábban hármat elhasználtam a másik fajtából,( Dove Derma Spa Summer Revived), de ez jobban tetszik. Illata kellemes felvitelkor, később persze jön a jellegzetes önbarnítós szag, de nem is vártam mást. Az Auchanban felvivő kesztyűvel együtt is csak 1400-at kóstált július elején, tehát még ár- érték arányban is jobb ez a verzió. Mélyebb barna színt ad a hófehér bőrömnek, mint a másik, ráadásul mintha szebben is kopna. Nem radíroztam előtte, csak durva törülközővel jól átdörzsöltem magam zuhanyozás után, s nem lettem foltos. Kesztyű nélkül is használtam, úgy is jó eredményt értem el. Egyenletesen kopik a bőrömön, de hozzáteszem a lábam is szeplős, ezért nálam minden kopás egyenletesebbnek tűnik, mint egy szép sima bőrön.
Ami még fontos: nagyon jól hidratál. Selymes, puha bőrt eredményezett a használata. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

gaboo_06

2023. augusztus 7.

Nem szeretem a szoláriumot, ezért gondoltam, kipróbálom az önbarnító testápolót. Nem is számítottam rá, hogy ez tényleg működni fog. Pár nap elteltével vettem észre csak igazán a változást, 1 hét után pedig már a párom is elkérte a testápolót, miután látványosan elkezdtem egyre barnább lenni. Nem ragad, hamar beszívódik a bőrbe, finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

toth kata

2023. július 7.

Egyszerű a felvitel, de első használatnál kapkodtam így nem tudtam elég szépen felvinni, néhol "koszosnak" tűntem másnap. Tartósnak mondható, illata kellemes. Még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.