Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 4.

Kategória:   Hajápolók

Az új Dove Youthful Vitality Hajbalzsam mélyen táplálja, segít puhává és fényessé varázsolni az idősödő hajat.

zsoffyy

2018. július 2.

Amióta kipróbáltam, csak ezt veszem. A hajam nagyon puha lesz tőle, nem nehezíti el, az illata pedig isteni. :) Én mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

lralik

2018. június 11.

Az összes Dove balzsamot imádja a hajam,őt is használom mikor sokat vasalom vagy épp göndörítem és érzem,hogy már fáj neki.
Isteni illatuk van és csodásan selymessé teszi a hajam...
Viszont 4 csillag mert nem olcsó és kell belőle rendesen használni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Isteni illatuk van és csodásan selymessé teszi a hajam...
Viszont 4 csillag mert nem olcsó és kell belőle rendesen használni..

Fruzsi1994

2018. május 9.

Ma használtam el az utolsó cseppjét is. Nem volt egy rossz termék, de nem is lett a kedvencem. Rossmannban szereztem be, még amikor kiárusításban volt, kb. fél áron sikerült így hozzájutnom. Így megérte, de teljes árához képest én többet vártam volna. Finom illata volt, puhának éreztem a hajam hajmosás után, de mégis olyan szárazak voltak a hajvégeim, szóval csodát nem tett velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Zsuzsi216

2016. június 27.

Finom illatú, jó termék. Csomagban vettem, úgy megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Finom illatú, jó termék. Csomagban vettem, úgy megérte az árát.

haminda

2016. június 11.

Jelenleg kedvenc hajcuccom, a sampon-párjával egyetemben. Jól táplál, csillogó, dús hajat varázsol és a visszafogott, ám mégis napokig jól érezhető illatát is imádom. Hátránya, hogy borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

csakvi

2016. május 17.

Szeretem az illatát nagyon és a samponnal együtt használva tényleg nagyon finom puha lett tőle a hajam. A csomagolása viszont ennek is, csak úgy mint a testápolók tubusa, borzasztóan nem praktikus és nehezen használható. Nem is értem, hogy találták ezt ki... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

birdie

2016. április 19.

Hogy ne maradjon ki a szórásból ez sem, írok véleményt erről is. Csak pozitív vélemény jött rá. Nekem ettől volt jobb balzsamom is, így nem kap magas pontszámot tőlem. Egyrészt nem segít rá a sampon hatására. Nem lesz még dúsabb a hajam ettől, talán inkább el is veszíti a sampon hatását a hajam, ha ezt is használom utána. Puha lesz, és kifésülhető....ennyi. De más balzsam is tud ennyit fele ilyen drágán. Másrészt nekem az illata már nagyon sok, túl tömény. Főleg, ha a samponját használom előtte. De ez mondjuk egyéni ízlés dolga, emiatt nem kap mínusz pontot. Szóval nekem olyan egynek elmegy, semmi extra típusú balzsam. Semmiképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Monaaaaa

2016. március 5.

A legjobb balzsam a világon! Soha nem cserélem le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

A legjobb balzsam a világon! Soha nem cserélem le!

czandrea

Korcsoport: >54
2015. december 1.

Remek termék. A samponjával együtt használom, már 3 tubus elfogyott. Amióta felfedeztem, nem is kerestem más fajta balzsamot, annyira meg vagyok vele elégedve. Egy bosszantó gond: a pattintós fedelét nagyon nehezen lehet kinyitni, pláne vizes kézzel. Ezzel a gonddal még az olcsóbb termékek esetében sem találkoztam. Ilyen árfekvésben igencsak bosszantó a macerás nyitás.Csillagot nem vonok le emiatt, mert a belső tartalom valóban remek, de ügyelhetnének erre a gyártók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 1.

Brekikri

2015. november 3.

Nagyon tetszik, jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Nagyon tetszik, jó minőségű.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Elastin, Collagen, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben