dr Botanicals

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztundu, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló éjszakai arcpakolás. Csak természetes összetevőket tartalmazó, antioxidánsokban gazdag formula gránátalma kivonattal, mely éjszaka feltölti a szomjazó bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

strauszkinga

2020. július 11.

Heti két-három alkalommal kell használni, úgy, mint egy éjszakai krémet, fenn hagyva éjszakára. Kicsit nehezebb állagú, nekem ez az egyetlen problémám vele. Szerettem, szívesen használtam, elhasználtam. Azt kicsit sajnálom, hogy a gránátalma illatát nem hozza jobban. Szép, hidratált bőrt eredményez. Nem az első Dr. Botanicals termékem, és terveim szerint nem is az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

makeupqueen1

2020. június 12.

Nekem tetszik, teszi a dolgat es jo kis termek de vannak ettol sokkal jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

linszu

2020. május 21.

Körülbelül heti egyszer használtam éjszakára. Vékony rétegben kentem fel, viszonylag hamar megszárad a bőrön egy fehéres réteget hagyva és még reggel is fenn van belőle valamennyi. Érzetre olyan, mintha testápoló lenne az arcomon, ami nekem akar beszívódni. Nem irritált, az illata finom, enyhe. Nem rossz, bár nem szeretem ezeket az éjszakai pakolásokat annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

katyanora

2020. március 12.

Nagyon szeretem, sokkal egységesebb, szebb és egészségesebb tőle a bőröm. Mióta használom, nincsenek száraz foltok az arcomon.
Kedvenc lett, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Kedvenc lett, újra fogom venni :)

sztundu

2019. március 30.

Felkenés után gyorsan rászárad az arcra, és olyan érzésem lesz tőle, hogy azonnal hidratálnom kellene, tehát nem az a klasszikus hidratáló maszk hatású, bár lemosás után puha lesz a bőr, de hiányolom azt az extra hidratáltságot, amit az éjszakai maszkok adni szoktak. Elhasználom, pluszban csepegtetek hozzá arcápoló olajat, az kicsit javít rajta, de nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sucrose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.