Dr.Grandel

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Biankaa, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Bőrtípus:   Normál

Nappali krém és make-up egy termékben. Ez a hatékony formula sugárzóan szép, tökéletes és tökéletesen ápolt arcszínt ad használójának. Értékes hatóanyagai megnyugtatják, ellenállóvá teszik a bőrt, B-vitamin tartalma serkenti a sejtmegújulást. Ugyanakkor a finom pigmentek elrejtik a pattanásokat, a kisebb szabálytalanságokat, finomítják a pórusokat.

A balzsam növényi kivonatai hidratálják a bőrt, a magas fényvédő tartalma SPF20 pedig megóvja a nap károsító hatásától.

A BB Krém segítségével pillanatok alatt kész a természetes hatású smink, közben hidratálja, ápolja és védi a káros napsugaraktól a bőrt. Egész nap kényelmes érzés, nem tömíti el a pórusokat. Természetesen szép arcbőrt varázsol! A higiénikus és kényelmes pumpás adagolója ideális társsá teszi utazáshoz, táskában is magaddal viheted.

Tulajdonságai:
- Véd a káros napsugaraktól
- Ránctalanít

szevin007

2016. március 25.

Imádom! A kozmetikában rendeltem, először egy mintát próbáltam belőle és nagyon megtetszett a finnyás bőrömnek. A színe szépen alkalmazkodik az arcomhoz, nem sötét. Szép, egységes bőrt látok a tükörben. Fényvédő is van benne, SPF 20. Szóval szerintem szuper, Megéri beleinvesztálni. 😏 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.