Dr. Hauschka

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Wellbe-n 7455 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szitakötő, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Wellbe, 7455 Ft

A könnyű állagú, tápláló hatású alapozó kiegyenlíti az arcon lévő pigmentfoltokat és elfedi a kisebb tisztátalanságokat, könnyen alkalmazkodik a bőr árnyalatához. Természetes fedést biztosít, és védelmet nyújt az időjárás viszontagságaival szemben. Egyenletes, élettel teli megjelenést nyújt az arcbőrnek, megóvja annak nedvességtartalmát és védi a külső hatásokkal szemben. A receptúrában gyógynövénykivonatok, ásványi pigmentek, valamint növényi viaszok és olajok találhatók. A gránátalma esszencia serkenti a bőr saját regenerálódási képességét, ezen felül megtalálható benne többek között a makadámdió, kókuszolaj, nyúlszapuka és répa. Könnyen felvihető az arcra, légies textúra jellemzi. Illata kezdetben friss és lágy, amely azután kiegészül a vanília és a kókusz édes keverékével. Az ilyen módon, gondosan ápolt bőr, különösen finom tapintású lesz.

7 árnyalatban kapható

Ár: 7455 Ft , Eladó: Wellbe
7 színben kapható
Dr. Hauschka Alapozó Minta 01 Macadamia
Ár: 490 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan minta., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázással előreutalás után (ár + postaköltség); illetve személyes átvétellel Budapest XIII. kerületében (részletek a leírásban).

abonyiagnes

2020. július 22.

Ez egy amolyan se veled, se nélküled kapcsolat.
Szeretnék igazán natúr, jó összetételű alapozót használni.
Így szépen sorban kipróbálgattam a lehetőségeket...
Egyik sem fed igazán, így a Hauschka sem.
Több rétegben lehet szivaccsal pakolgatni, de ha erre nincs ideje az embernek a reggeli sietségben, akkor ez az alapozó nem lesz a szíve csücske...
A színe kissé szürkés (makadámia), amin a púderrel fixálás segít, anélkül erősen sápaszt.
Nem bántja a bőröm, nem lesz tőle új pattanásom, elég szép az INCIje, csak épp nem fed....
Ha nem az lenne a célom, hogy elfedjem a bőrhibáim, akkor nem használnék alapozót ugye....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Ez egy amolyan se veled, se nélküled kapcsolat.
Szeretnék igazán natúr, jó összetételű alapozót használni.
Így szépen sorban kipróbálgattam a lehetőségeket...
Egyik sem fed igazán, így a Hauschka sem.

CherryCoke

2018. augusztus 4.

A régebbi változat 00-sa volt életem alapozója. Valahogy annyira különlegesen jöttek ki a színek, annyira természetes hatása volt, hogy amikor jött a csere, felvásároltam egy készletnyit. Azóta ezt az újabb editiont nem tudom megkedvelni, néha néha felrakom a tesztert de hófehér bôrrel felejtôs ez az alapozó. 3 csillag mert igazán jöhetne +1 árnyalat a hófeherkéknek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

szitakötő

2018. március 5.

Számomra ez a tökéletes alapozó. Korábban használtam mind a két féle elődjét (drappos flakon + fekete), de nem emlékszem rá, hogy azok ennyire elvarázsoltak volna. Próbáltam többféle felvitelt (beauty blender, ecset, ujjal), nekem az ecsetes verzió jött be. Szépen terül, hidratál, nincsenek száraz részek. És végre megszűnt az a maszk-hatás, amit más (ennél jóval drágább, nem natúr) alapozóknál sorra tapasztaltam a vegyes-érzékeny bőrömön. Nem nagyítja fel óriási méretűre a pórusokat, nem szárítja ki még jobban a száraz részeket, és nem látom, hogy becsomósodna, vagy csíkosodna a homlokvonalnál. Nem üti ki a bőröm, nem pattog ki. Teljesen természetes a hatása. Igaz, nem fedi el a nagyobb bőrhibákat (az enyhe pirosas foltokat, amik helyenként megvannak sajnos, azt igen), ha több réteget teszek fel, akkor maszkosodik nálam. Felvitel után csillog egy kicsit, ha nagyon zavar, olajszívó lappal szoktam leitatni. Utána az új Hauschka bőrszínkiegyenlítő púdert használom. Azért örülök neki ennyire, mert az elmúlt hónapokban több méregdrága alapozót kipróbáltam, és egyik sem lett a barátom. Azt hittem, soha nem találok az igényeimnek megfelelőt, és végre-végre megvan. A szép összetevői önmagában is megérnek egy misét.

Annyira meggyőzött, hogy már a 2. tubust is megvettem. 1 tubus nálam 4-5 hónapig volt elég. (Világos a bőröm, a Makadámdiót használom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Bentonite 0 0