Dr. Hauschka

Ár:   6050 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Alapozó minden bőrtípusra. Kiegyenlíti az arc festék- és bőrhibáit.

5 árnyalatban kapható

Pumi

2018. március 12.

Ezert regisztráltam fel, hogy elmondjam 7000 körül rendeltem a netről...és ez valami botrány!Kétszer használtam!! Nem fed, mentásan hűsít, de a színe... valami elképesztő trágyasárga csíkokkal szárad a bőrömön.Soha de soha többet.Nem értem azokat akik öt csillagot adtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Rozsnok

2018. január 17.

Én most vettem meg a 3-as alapozót előtte teszterrel próbáltam ki. Nálam azonnal szerelem. Valahogy szoktam érezni elsőre, hogy jó e valami a bőrömnek vagy sem. Na ez az alapozó az! Szép természetes a színe és az állaga elképesztő. Kíváncsi leszek meddig lesz elég egy tubus. Az ára kissé borsos, de ha jó és viszonylag sokáig tart, akkor erre fogok áldozni!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

acslinda

2017. december 16.

Csodalatosan jó erzes a bőrömnek ez az alapozó!
Megvettem az ujabb kiadasat, a hiper szuper tovabbfejlesztett valtozatot, de abban tul sok a Mica es ugy tunik allergias vagyok ra.
Szoval maradok a reginel, az zsenialis!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Csodalatosan jó erzes a bőrömnek ez az alapozó!
Szoval maradok a reginel, az zsenialis!

KeroChan

2017. április 29.

Most próbáltam ki a boltban, mert gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e és meg kell, hogy mondjam ez az alapozó borzasztó. Fedése nulla, egy minimális fedésért vagy egy litert magára kell kennie az embernek, olyan a szaga, mint a szúnyog riasztónak és abba a barázdába is beleült az arcomon aminek a létezéséről ezidáig nem is tudtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

jucika

2017. március 31.

A 3-as színt próbáltam, és amint elfogy a Loreal alapozóm, erre fektetek be. A tesztert próbáltam. Nagyon kellemes viselet, természetes hatás, és hosszantartó. És persze káros anyagok mentes!
UPDATE: Egy tubus napi használat mellett 6 hónapig tart. Két tubussal használtam el, természetes hatást kelt, valóban minőségi termék, és szeretem az illatát is. Fotókon, és nappali fénynél is természetes hatást kelt, senki sem veszi észre a bőrön, nagyon jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

szlilianna

2017. január 27.

Számomra az eddig kipróbált alapozók közül ez a csúcs!:) Egyelőre még csak a második tubust "fogyasztom", azonban látványosan javult a bőrképen, miután a hosszú éveken át tartó Clinique alapozók használatát követően áttértem erre a kis csodára. Az illata is fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Nancika

2016. szeptember 15.

Mivel elég fehér a bőröm, az 1-es árnyalatot vettem (még az is egy kicsit talán sárgásabb és sötétebb, mint a bőröm, de amikor kontúrozok, szépen el tudom dolgozni), de egyszerűen újra beleszerettem - még így is. Még régebben használtam ennek a terméknek az elődjét. Pontosabban akkoriban, amikor még szorosan összefüggött minden sminkválasztásom (az amúgy kozmetikus) anyukám véleményével. A kamaszkori bőrproblémák eltüntetésében már elég komolyan bizonyított a márka, de aztán valahogy leszoktam a termékeikről. Aztán amikor a legutóbb megírtam ide az elődjéről és a többi kedvenc Dr. Hauschka termékről a véleményemet, elgondolkoztam azon, hogy miért is váltottam le ezeket (nem is az ára miatt, mert drágábbra cseréltem őket), és nem tudnám így utólag megmondani. Talán csak kalandvágyból. Úgyhogy most, hogy kifogyott az eddig használt alapozóm, vettem magamnak egy ilyet. Ezt még csak egyszer használtam, de az eddigiek alapján ez is ugyanannyira jó, mint az elődje, ha nem jobb.

UPDATE: Jó ideje újra ezt használom, és még mindig imádom. Estig tökéletesen megmarad, tartós, könnyű, kényelmes, nem ül be a ráncokba, mégis jól fed. Könnyű vele dolgozni, pont annyira fed, amennyire szükséges (nincsenek komoly bőrhibáim, inkább a bőrszínem egyeletlenségeit kell elfednem). Emellett kellemes, tartós és könnyű viselet. Szeretem az illatát, jó újra ezt a kellemes, tipikus Dr. Hauschka illatot érezni a bőrömön, és az összetételét is kedvelem. Újra szerelmes lettem, úgyhogy szerintem egy jó darabig csak ezt veszem majd újra, és mellette az Alverde egyik CC jellegűen fedő egyik alapozóját használom rohangálós, 10 percekre boltba lerohanós alapozónak, ezt pedig AZ Alapozónak. Egyszerűen Ő a nagy Ő. :)

UPDATE 2: Rá kell döbbennem, hogy az Alverde mineral púderrel nem kompatibilis, eléggé "cake face" jellegűek együtt (nem tudom, minek köszönhető - és sajnos nem találtam erre jobb szót, csak az angol szlenget). De minden mással tökéletesen működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Strombolana

2016. május 24.

Nekem a 4-es,mogyoró van.Talán a Zuii kicsit könnyedebb,de ezzel is tökéletesen elégedett vagyok.Olyannyira,hogy ez a kettő marad,az összes többi likvidálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Bentonite 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.