Dr. Hauschka

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 5880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 5880 Ft

Ápoló szempillafesték, amelyet az érzékeny szem is jól tolerál. Bevonja, formázza, meghatározóvá teszi az összes szempillát, ezáltal kifejezővé válik a tekintet. Gyógynövény és ásványi pigment tartalma, mint a neem levelek, a fekete tea és a szemvidítófű, nyugtató hatásúak a szemre. Páratlan minőségű rózsa és méhviasz tartalma minden egyes szempillán bevonatot képez, és selymesen tartja azokat.

Szemgyógyászatilag tesztelt, az érzékeny szemekre, ill. kontaktlencsét hordók számára is használható.

Fekete és barna színben is elérhető.

Ár: 5880 Ft , Eladó: Wellbe
3 féle színben

Tekka

2019. augusztus 14.

Ennyi pénzért szinte katasztrófa. Na jó, a pillák szépek lesznek tőle, de meddig :D Egész természetes a hatás, viszont nagyon hamar lepereg, egyáltalán nem tartós. Nap végére olyan mintha nem is kentem volna semmit a pilláimra, kár érte, mert amúgy olyan jó 'natúr' illata van, meg az ötlet is tetszett hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nessy

2018. szeptember 4.

Az előttem szólóval értek egyet, csodát nem vártam csak egy kis színt és ápolást.
Nem irritált, ilyen tekintetben rendben, de lemászik és maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nem irritált, ilyen tekintetben rendben, de lemászik és maszatol.

natasa

2017. augusztus 10.

Először tetszett, de sajnos le kell pontoznom. Volt már Hauschka szempillaspirálom (a régebbi sima fekete és a dúsító is), tudom, hogy nem vízálló és mivel natur, nem lehet műszempillahatást elérni vele. Nem is ez volt a célom, csak annyi, hogy kicsit hangsúlyozzam a szempilláimat, szolidan, de mégis láthatóan.
De ezzel nekem nem jön össze, próbálgatom egy ideje. Nagyon könnyen elkenődik, utána meg eltűnik a szempilláról. Amikor felviszem, akkor szép, de nagyon könnyen lemászik, és nem tartós.
Ehhez meg kifejezetten drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ehhez meg kifejezetten drága.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.