Dr. Hauschka

Ár:   4935 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4935 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2019. február 27.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 4935 Ft

A javítóstifthez hasonlóan a bőr egyenetlenségeinek fedésére használható, gyógyító hatású krém. Könnyű állaga következtében könnyű felhordani.

Ár: 4935 Ft , Eladó: Wellbe
3 féle színben

szitakötő

2018. március 11.

2013-ban írtam: Az összetevői miatt vettem meg. A hatásával nagyon meg voltam elégedve, szem alá ez a legtökéletesebb hatású korrektor az általam próbáltak közül. Amiért mégis levonok egy csillagot, hogy borzasztó hamar kifogyott (napi használat mellett), ahhoz meg drága, hogy havonta újravegyem.

UPDATE (2018): Pár évre rá újra vettem egyet, megdöbbenve tapasztaltam, hogy milyen sokáig elég (10-12 hónap). Valószínűleg az elsővel valami probléma lehetett, hogy olyan hamar (1 hónap) alatt kifogyott. Negatívum, hogy nem átlátszó a stift, így nem lehet tudni, mennyi krém van még benne. Mindenesetre visszaadom a csillagot, főleg, hogy már a 3. stiftemnél tartok, visszatérő vásárlója lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon szuper! Egyszerűen nem látszik, hogy a bőrön van és teljesen natúr, valamint gyógyítja a problémás bőrt!

Pilence

2017. március 25.

Nagyon jol fedi a szem alatti fekete karikakat ,nekem a 02es szin van meg,az osszetevoi is szepek nagyon jo minoseg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Nancika

2016. augusztus 15.

Nagyon szeretem. Kb minden Dr. Hauschka termék alatt elmondom, hogy ez a márka pofozta helyre a kamaszkori pattanásaimat igen hamar és nagyon hatásosan, így már évekkel ezelőtt egy életre belopta magát a szívembe. A márka alapozójával együtt használom (jelenleg Alverdés púderrel, de a következő megint Dr. Hauschka lesz), és annak ellenére, hogy az alapozó nem egy erős fedésű termék, a kettő együtt már tökéletes. Jól fednek, tartósak és nagyon-nagyon szépek. :) Könnyű vele dolgozni, kellemes, könnyű viselet és nem ül be a ráncokba. Ugyan nincs sok, se nem látványos ráncom, mégis rengeteg korrektor ül be "nem létező" ráncokba. Szerintem ez a tökéletes korrektor... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

micirpicir

2016. március 22.

Jó ideje használom,kisebb-nagyobb megszakításokkal, még mindig van benne. Nekem a 02-es árnyalat van meg,színe tökéletes, mostanában szemhéjalapnak is használom. A szivacsos adagolófejét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

sutebogi

2015. szeptember 22.

Mindig karikás szemekkel voltam megáldva, ezért használtam gyakorta korrektort. Nekem nagyon bevált, pedig sok félével van összehasonlítási alapom. Jól fed, jól oszlik, nem ragad utána, drága, de újra veszem, mert ezzel még a bőrömet se roncsolom. Fogyásáról még nem tudok nyilatkozni. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 22.

hajasbaba

2014. február 17.

Iszonyú nehéz volt megindítani benne a festéket és még most sem akar jönni belőle, állandóan erősen rázni kell, olyan mozdulattal, mint a régi lázmérőket. A reggeli sietségben ez nagyon bosszantó. A fedése nekem jobban bejött a pici piros foltokra, mint a szem alatti karikáimra, azzal alig kezd valamit sajnos. Még keresem tovább a tökéletes, méregmentes, tiszta korrektoromat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

tollaslabda

2013. január 27.

imádnivaló.. :)) A benne lévő krém tartós, és jól fed. a szem alatti karikákhoz tökéletes. az adagolóját meg magát a csomagolást nagyon nagyon szeretem :) megéri az árát! mindenképp újra vásárolom majd ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

amina22

2012. november 3.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, habár elég drága, szerintem megéri, mert teljesen természetes és semmi káros anyag nincs benne. A benne lévő parfüm is természetes illóolajokból áll.
Jó a fedése, és az állaga is, krémes és lágy, szinte belesimul a bőrbe. Szem alatti karikákra eddig ez a legjobb amit próbáltam. A pattanásokra talán jobb a másik Hauschka korrektor mert az erősebb fedő hatású, ez a javító festék viszont kellemesebb viselet, és nekem nem szükséges a nagyon erős fedő hatás.
Az illata is nagyon finom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Az illata is nagyon finom:)

natasa

2012. július 3.

Nekem ez jobban bejött, mint a sima stift. Jó krémes, elég jól takart. Szem alá nem használtam, csak kisebb bőrhibákra, pl. pattik helyének elfedésére. Lehet, hogy gyógyító hatása is van. De tényleg könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Bentonite 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.