Dr. Hauschka

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Az arcon lévő árnyékok, pigmentfoltok csökkentésére, és a bőrszín kiegyenlítésére szolgáló krémes állagú készítmény. Az arcon lévő árnyékok, pigmentfoltok csökkentésére, és a bőrszín kiegyenlítésére szolgáló krémes állagú készítmény. Használható a szem, orr és ajkak környékére, illetve az arcon lévő sötétebb foltokra.

3 árnyalatban kapható: 01 makadámdió, 02 gesztenye, 03 szerecsendió (a fenti összetevők a 02-es árnyalat összetevői)

natasa

2019. március 1.

Úgy rendeltem, hogy csak nagyon halvány elképzelésem volt a színéről. Korábbi korrektorait is ismertem és használtam a márkának, de most megújult kívül-belül. 3 árnyalatban kapható, normális fotót nem találtam a színről.Szemkörnyékemen a bőr kicsit sötétebb, tehát a karikák eltüntetése az elsődleges feladata. Én a 02 árnyalatot vettem meg.
A színe nekem pont jó. A natur/bio korrektorok zöme általában ugyanolyan színűek: és azok a bézses árnyalatok nekem nagyon nem jók, semmit nem fednek, átütnek a karikák sajnos. Ezért örültem, hogy ez egy kicsit mélyebb szín, nem sötét, csak valahogy jobban pigmentált, miközben egészen természetes. Nem tűnik el a bőrről. Nem túl világos, nem is sötét, szépen harmonizál a bőrömmel, és tényleg sokat javít a bőrképen. Nem ül a ráncocskákba, nem maszkszerű.
Az illata kellemes, jellegzetes Hauschka-illat, amit én nagyon szeretek. Az összetevői is szuperjók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Bentonite 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.