Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2011. március 2.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A tejfogak különleges figyelmet, szelíd, mégis tökéletes tisztítást igényelnek, hisz a fogzománc még fejletlen. A fogíny gyakran érzékeny és feszülő az új tejfogak kibukkanása miatt. A fogíny és a fogak mindennapos tisztítása és szelíd ápolása alapja az erős és egészséges maradandó fogaknak. Hozzáadott fluoridoktól és tenzidektől mentes készítmény, borsmenta és mentol nélkül készül, ezért homeopátiás kezelések mellett is használható.

Összetevők: Kizárólag biodinamikus gazdaságból, ill. ellenőrzött ökológiai termesztésből származó válogatott összetevők.

papzsofia13

2016. május 1.

Jó kis babafogkrémecske, de ahogy más is megjegyezte, valamennyi minden mosás után beleszárad a fogkefe sörtéi közé, amit úgy kell kipiszkálni.
A gyerek persze szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

A gyerek persze szerette.

karli

Korcsoport: < 18
2011. november 24.

Összetevői miatt választottam a fiúknak, ők nagyon szeretik. Kipróbáltam én is, nem habzik, és nekem furcsa, hogy nem mentolos (valamiért csak akkor érzem tisztának a fogaimat ha mentolos), viszont jól tisztít. Hátránya, hogy megül a fogkefe sörtéiben, amit én fogpiszkálóval szoktam kipiszkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. november 24.

gelus

2011. március 1.

Kislányom nagyon szereti, mert olyan finom narancsos az íze, hogy állandóan fogat akar mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.