Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. október 21.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Dr.Hauschka rúzsok válogatott gyógynövények, növényi viaszok és olajok segítségével ápolják az ajkak érzékeny bőrét. A rózsa –és nyúlszapuka kivonatok harmonizálják a bőrműködést; a mandula-, sárgabarackmag-, és jojóba olaj tápláló hidratálást nyújtanak. A rózsaviasz, méhviasz, candelilla viasz és karnaubaviasz selymessé teszik az ajkakat.

csibepihe

2016. október 24.

Tartós, imponáló összetevőkkel, engem nem annyira szárít, de azért nem is feltétlenül hidratál, bár ettől még nem biztos, hogy ez az ő hibája, mert az én számon még a bio sheavaj se marad meg sokáig, szóval ezért nem hibáztatom. Erős középkategória szerintem. Az elegáns arany külső viszont egész tetszetős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Soleil

2015. szeptember 27.

A legeslegjobb rúzs, amit valaha próbáltam!
Szép szín,(két barna árnyalatom van), nagyon jó érzés, ha rajtam van, mint egy ajakápoló, és emellett iszonyat tartós! fél napig simán bírja, úgy, hogy eszek-iszok közben:) ha ehhez még hozzáadom, hogy nincsenek benne káros összetevők, akkor csillagos 5-ös!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

A legeslegjobb rúzs, amit valaha próbáltam!

natasa

2015. május 14.

A 16-os pink topaz árnyalatot vettem meg. Az enyém nem volt dobozban, viszont volt rajta a jellegzetes Hauschka-fólia, ami pl. a szempillaspiráljain is. Tehát le volt zárva teljesen. (Nekem ez fontos minden cuccnál, amit magamra kenek.) Netről, a netbioról rendeltem.
Nagyon kellemes rózsaszín, jól pigemntált, nem vész el az ajkakon. Nem csillog-villog, nincs maszkhatás. Kellemes viselet, ápolja az ajkakat.
Volt már Hauschka-rúzsom, többféle is, ezért számítottam a magas minőségre. Szépek az összetevői, ami nem utolsó szempont, hiszen a számra (sem ) kennék akármit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 14.

Hidratálók: Lanolin

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.