Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 5250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 5250 Ft

Ár: 5250 Ft , Eladó: Wellbe
2 féle színben

sqleila

2018. július 27.

Update:

Kipróbáltam mást is (Zao), csak tudnám, hogy miért! Messze ver mindent ez a tus, bajnok az ecsete, tartós, méreganyag-mentes, könnyű felvinni. Többet nem kísérletezem, maradok a beváltnál <3

Nagyon szeretem. Nem csak ahhoz képest jó, hogy bio. Szép fekete, nem ilyen szürkés kence, mint sok másik, és jó az ecsete is, el lehet vele szépen pingálgatni. Nálam alaptermék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Update:

hajasbaba

2015. február 20.

A vékony ecsetnek köszönhetően nagyon finom vonalat lehet vele húzni, ezért kezdőknek is ajánlom. Gyorsan szárad és reggeltől estig bírja a strapát. Viszont tényleg nem fest egyenletesen. Lemosni nagyon könnyű, de én is azt tapasztaltam, hogy csomókban áll a szememben, amitől kikészülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Prnr

2014. december 2.

Szép a színe, erős sötét, nem halvány szürkés (jártam már így más "fekete" tussal). Vékony, precíz vonalat lehet vele húzni, elégedett vagyok vele. Egyedül az ára meredek, de cserébe sokáig kitart. (pedig nagyon gyakran használom) Nekem egyáltalán nem is kenődött el, egész nap fennmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

natasa

2014. november 29.

Régebben is használtam, most újra megvettem. Szép színe van, de ennyi. Viszonylag finom vonal rajzolható vele, de nem fest egyenletesen. Az összetevők is jók. Jobbra emlékeztem, ez nem egy nagy durranás, és ehhez képest drága is. Lemosáskor csomókba áll a szememben, borzalmas. Még az is lehet, hogy kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

sztikke

2014. szeptember 7.

Egyszerűen imádom! Tartósan fennmarad, könnyű a felvitele, és még az összetevői is szépek! Igaz nagyon izzadós melegben még nem próbáltam, de az biztos, hogy nekem a Volume Mascara szempillaspirál jobban maszatolódik, mint ez.

Update: még mindig imádom! Így a nyár végével bizton állíthatom, hogy melegben is jól szuperál :) Ja, és akkor sem bántotta a szememet, amikor egész éjszakára rajta hagytam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Lángos

2014. május 7.

Pici alapozás szerintem nem árt, főleg, ha zsírosabb a bőröd vagy izzadós meleg van, de ez a legjobb szemhéjtus, amivel valaha találkoztam. Kicsit sem irritálja a szemet, nem válnak le róla kis festék darabkák, nem maszálódik, nagyon tartós. Igen, ez a termékcsalád nem olcsó, viszont biztosan nem csalódsz benne. A szem és környéke extra érzékeny terület, érdemes többet áldozni rá, mint egy testápolóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

kittyleo

2013. október 7.

Számomra teljesen jó, szépen lehet vele dolgozni. Nem tapasztaltam, hogy nap végére jobban lejönne mint más tusok (esetleg, ha véletlenül az ember megdörzsöli a szemét). Egyébként nekem bevált, és az összetevőit tekintve 5 csillag. Azt sajnálom csak, hogy eléggé drága...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

tollaslabda

2013. január 27.

abszolút megcáfolnám az utánam való véleményt, ugyanis ha reggel hatkor felteszem és este tizkor mosom le akkor is mozdulatlan marad, szemhéjalapozó nélkül is... a leges legtartósabb legjobb szemhéjtus amim valaha volt, pedig több márka többféle cuccait használom, a legjobbtól a legrosszabbig minden kipróbáltam, és ez az abszolút nyerő... a keféje, a tartóssága, színe, csomagolása, minden egyes kritérium csillagos ötöst érdemel. bár borsos ára van már rengetegszer újra vettem most is öt darab van itthon nálam! mindenkinek nagyon nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Varibogi

2012. december 28.

Nekem szörnyen kényes a szemem, ezért kerestem valami kevésbé irritáló kontúrozót. Fekete színben használom, inkább alkalomra. Hosszabb ideig bírom vele, mint más márkával. Nem csomósodik és jól felvihető. Az ecsetével sem volt semmi gondom. Az elkenődés elkerülésére viszont ajánlom az alapozást a szemhéjon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Bentonite 0 0

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.