Best of Beauty 2019

Dr. Hauschka

Ár:   6195 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 6195 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. május 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 6195 Ft

A természetes olajok és viaszok ápolják és rugalmassá teszik a szempillákat. A szemvidítófű és a fekete tea nyugtató hatásúak, érzékeny, enyhén irritált szemkörnyék esetén csillapítják a panaszokat. A neemlevél erősíti a szempillaszálakat. Az éterikus rózsaolaj érzékeny szem-szemkörnyék esetén kiegyensúlyozó hatást gyakorol, harmonizál.

Azoknak ajánlott, akiknek érzékeny a szemük, kontaktlencsét viselnek, vagy a kereskedelemben egyébként kapható termékeket nem tudják elviselni. Nem vízálló. Nem tartalmaz semmilyen kémiai-szintetikus adalékot. Szemorvosilag tesztelt készítmény.

Ár: 6195 Ft , Eladó: Wellbe
3 féle színben
Bellita

2019. január 28.

Az tuti, hogy természetesnek hat mert amikor kikentem a pilláim a sötétbarna hauschka szempillaspiráljával volt aki megjegyezte, hogy milyen szép hosszú pilláim vannak, hogy használok e egyáltalán valami szempillaspirált vagy a pilláim tényleg ilyen természetesen hosszúak :D ...
Ha vennem kéne szempillaspirált akkor ezt a terméket választanám . Viszonylag sokáig elég. Nekem azt hiszem egy db tartott 1 évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Wandus

2018. október 20.

Szeretem, mert nem irritálja a szemem, és szépen dúsítja, hosszítja a pillákat. Nekem sajnos néha kicsit lepereg, meleg időben pedig kissé elkenődik, ezért napközben többször be kell pillantanom a tükörbe és igazítanom. De ezért nem vonok le csillagot, mert még így is az egyik legjobb spirál, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

libelle88

2018. február 16.

Volume Mascara (dúsító) fajtából használom a lila színt, én nagyon megszerettem, még egyszer nem volt gondom azzal, h elkenődik, irritál vagy nehéz lenne lemosni. Clinique kitérő után most visszatérek hozzá, szerintem nekem ő az igazi. És: szemműtét után használom, tehát extrán oda kell figyelnem arra, h minél kevesebb rossznak tegyem ki a szemeim. Ő bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ramma

2017. december 27.

Rettenetesen csípte a szemem, ami vérvörös lett utána egész nap. Pedig bíztam benne, hogy találok natúr vonalon jó spirált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Nekem folyton lepergett, amit azért az árához képest nem vártam tőle. A színe szép volt, de talán ennyi pozitívumot tudnék mondani róla. Lehet, h csak én fogtam ki rosszabb minőséget, de ehhez drága. Azóta viszont találtam egy sokkal olcsóbb, szintén natúr spirált. Az bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Lili1214

2017. augusztus 19.

Kedvenc szempillaspirálom. Dúsít, hosszabít, emellett pedig természetes anyagokból készült. Tartós és nem pereg le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Moringa

2017. április 5.

Nem csak natur, de növeszti a szempilláimat! Imádom! Óriás pillák..könnyű kezelni, az illata is természetes!

szelvia

2017. február 28.

Nagyjából egy hónapja használom a dúsító változatát és eddig beváltotta a hozzá fűzött elvárásaimat. Szépen lehet dolgozni a keféjével. Egész nap szépen tart. Nem tapasztaltam, hogy maszatolódna vagy leperegne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Rommie77

2016. november 28.

Először kicsit furcsa volt, hogy olyan híg, mintha nem is csinálna semmit. Aztán rájöttem, hogy nem kifelé kell húzni a kefét a pillákon, hanem oldalazva, és kicsit többször, mint a normál termékeket, és akkor igenis képes dúsítani nagyon szépen.
Szerintem teljesen jó, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Szerintem teljesen jó, újra fogom venni.

CBlue

2016. június 22.

Nekem nem csinalt semmit a szempillaimmal. Szerencsere igy is eleg hosszuak es szepek, de hat ugye szebbet akarunk es probaljuk meg szebbe, dusabba, hosszabba tenni. Ezek kozul egyiket sem ertem el ezzel a spirallal, csak feketere szinezte, de amugy is fekete. Orultem volna, ha bevalik, mert tetszenek az osszetevoi, azert a harom pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.