Dr. Herz

Ár:   800-900Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Teki31, az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   800-900Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladt bőr kezelésére, hámosodás elősegítésére, visszérgyulladásra, érdes, horzsolt bőr regenerálására, száraz, repedezett bőr hidratálására, bőrfelszín megújítására, bőrnyugtatásra, erősen igénybevett kéz és láb ápolására. Környezeti ártalmak kivédésére a teljes bőrfelszínen használható. Ránctalanító hatással is rendelkezik.

Enne

2016. július 20.

Ezt kaptam a patikában, amikor körömvirág krémet kerestem, ami egyébként egy nagyon jól hidratáló, bőrnyugtató krém, főleg ekcémára hajlamos és könnyen kiszáradó bőrre. Már megvettem a másodikat is, mert végülis bevált, de előbb elolvashattam volna az összetevőit! Lehet, hogy következő alkalommal valamilyen kevesebb (káros) összetevőből álló krémet keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

mk17

2016. május 19.

Elég érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm. Mindenféle krémet próbáltam már, egyszer belefutottam ebbe, le volt árazva valamelyik online shopban, gondoltam veszek egyet. Az a helyzet, hogy azóta csak ezt használom!!! Nagyon szkeptikus voltam vele, mert attól tartottam, hogy nagyon zsíros lesz, és nappalra nem is fogom tudni használni. Jelentem ennél mattabb hatást még a direkt mattító krémekkel sem tudtam elérni! Nagyon gyorsan beszívódik, nem lesz fényes az arcom, sminkalapnak is tökéletes. Szóval csak jókat tudok leírni a krémről, egy darabig nálam tuti ez marad az egyetlen arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.