Dr. Jart+

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pamutbojt, Módosítva: 2016. január 6.

A finom, simító púder teljes fedést biztosít a bőrön lévő kisebb hibák eltakarására, és hosszú órákig fent marad anélkül, hogy rétegessé válna vagy diszkomfort érzetet okozna. A megerősített funkcionális bőrápolási összetevők biztosítják a bőr természetes erejét és gondoskodnak a bőrről a mélyebb rétegeitől kezdve miközben megvédik a külső környezeti hatásoktól. Fehérítő hatású, amelytől élénk és sugárzó lesz a bőr. UV védelmet kínál a bőr védelmének érdekében.

infernal

2020. június 26.

Jól fed, egész nap kitart. Nem kenődik el, maszatolódik.
Elég zsíros a bőrőm, rengeteg bb krémet kipróbáltam már de ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Jól fed, egész nap kitart. Nem kenődik el, maszatolódik.

Mila85

2016. augusztus 29.

A Missa PC mellett másik nagy nagy kedvencem, állandó db lesz, pedig a színe nem tökéletes télen nekem kicsit elüt a nyakamtól a tónus, de nyáron meg jó. Baromi jól fed, baba arc, egységes bőr, oké a pigment foltokat nem fedi le totál, de pl pirosságot, fáradtságot abszolút. Biztos hogy újra veszem, de egy évig tuti elég lesz így hogy van mellette másik bb krémem, és aszerint használom hogy éppen mennyit barnultam, vagy fakultam. Ajánlom, nekem vízhiányos, de T vonalban kifényesedő az arcom, bioderma spot fényvédőre kenem, és jól el vannak. Púderrel fixálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Boglarr

2016. július 28.

Nagyon szép bőrképet eredményez, annak ellenére hogy elsőre tényleg nagyon szürkésnek tűnik. Hamar felveszi a bőr igazi színét, nekem elég tartós is volt, nem kenődött el nem "kopott ki". Az egyetlen dolog,hogy hamar átfényesedett,ennek annyira nem örültem de púderrel lehet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

aishamamma

2016. május 25.

Ebayről rendeltem 10db-os teszter csomagot. Amikor megláttam az élettelen, fakó, szürkés-barnás, zombis árnyalatot, el is ment tőle a kedvem, az állaga is nehéznek, túl sűrűnek tűnt, szóval nem vágytam rá, hogy kipróbáljam. Amikor felkenem, teljesen feleslegesnek tűnik, színe nulla, a fehér bőrömön az 5x nagyítós tükörben alig látszik. Aztán elindulok a dolgomra, kocsi..., visszapillantó tükör... csekkolás :) és jön a csoda! A bőröm üde, szinte ragyog. Nem vagyok sápadt, és valóban totál egységes színem lesz tőle, nincsenek itt-ott piros pötyik. A tekintetemet kinyitja, éberebbnek tűnök tőle, megfiatalít. Elképesztő, hogy milyen kevés kell belőle és nem fojtogatja az arcomat. Pattanást, heget, szeplőt biztos nem fed el, de amire én megoldást kerestem, fényvédelem és egy csipet tuning, azt megkaptam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Mower

2016. május 6.

Hosszútávon is bevált. Felváltva használom a missha bb krémjével. Kissé szürkés árnyalata van, de felkenés után szépen alkalmazkodik a bőr tónusához. (Világosabb bőröm van). Szépen, egyenletesen fed. Nap végéig kitart, bár mindig fixálom ásványi púderrel. Enélkül nekem kicsit fényes lenne, viszont ezzel semmi gond. Az ára kicsit borsos, viszont lehet kapni 10-es, 20-as kiszerelésben tesztereket és úgy sokkal barátságosabb az árfekvése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.