Dr. Kelen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Szoláriumozáshoz kifejlesztett korszerű készítmény, mely ideálisan biztosítja a bőr attraktív barnulását.

Gyömbér és metilnikotinát hatóanyagai melegérzetet és rövid ideig tartó bőrpírt okoznak, ezért nagyon érzékeny bőrűeknek a SunSolar Plus használata ajánlott. Szoláriumozás előtt vékonyan, egyenletesen kenje be arcát, testét. UVA pigmentaktivátor (tyrosine + növényi protein + ATP) komponensei az egyenletes, természetes kinézetű, gyors és kíméletes barnulást garantálják. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot.

Edinadida

2018. március 13.

Rákvörösre égtem 5 perc után, égette a bőrön és elég erős szaga van. Nem veszem többet
Most látom, nem gyártják már. Nem is baj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Most látom, nem gyártják már. Nem is baj

ptszandi

2013. november 12.

Megvettem..egyből ki is próbáltam :) ! Hát megérte, hálistennek nincs benne önbarnitó, mint a többi testvérébe. ( A többi befogta a tenyerem, foltos lettem) Ez elősegíti a barnulást, alig bizsereg. Egyáltalán nem csíp" max 2 percig. Szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívódik, nem marad zsíros a bőröm. Extra gyorsan barnulok vele :)...Ha elfogy tuti ujraveszem! Annak ajánlom, akinek van már egy kis színe, mert tényleg ad egy kis bőrpírt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

vivuss87

2013. szeptember 19.

Juj ez egy nagyon durva cucc. Nekem is kis kiszerelésben volt (még szerencse) bekentem magam szoli előtt, mondta is a csajszi, hogy reméli nem megyek utána sehova. Akkor még nem értettem miért. Nekem nem volt gondom a meleg érzettel, de utána olyan vörös lett a nyakam, meg a vékonyabb bőrök, mintha forró vízzel leöntöttek volna. És jó pár órába telt, amíg elmúlt. Tuti nem venném újra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

hani

2013. május 2.

Igen, ez kifejezetten azoknak lett kitalálva, akik szeretik, ha az amúgy is meleg szoliban még jobban izzadnak. Fura, de nekem is van barátnőm, aki szereti.. Amúgy ebből a márkából a Bronz és a 0,3-as nagyon szuper, tényleg sokkal szebben barnul tőle az ember, mint ha krém nélkül szolizna, szóval sztem próbáld ki azt! Én imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

cicatapmancs

2013. április 24.

Egyszer próbáltam csak, de többet sem fogom. A szoliban vettem a kis kiszerelést, mert elfelejtettem krémet vinni és ott a lány annyira dicsérte, hogy ő csak ezt használja és sokkal jobban barnul tőle. 10 percet szoliztam voltam, de 5 perc után kijöttem, mert nagyon is elkezdtek a krémben aktiválódni a meleg érzetért felelős összetevők. Még szerencse, hogy az arcomra nem kentem belőle, mert olyan volt, mintha szabályosan meggyulladt volna a bőröm. Rákvörös lettem, égett és csípett mindenhol. Hazamentem, lemostam magamról de még mindig égetett. Hideg vizes zuhanyzás ment fél órán keresztül, majd bekentem magam aloeverás krémmel. 2 óra múlva múlt el a krém hatása. Nyár közepén használtam már szépen lebarnult bőrre és nem vagyok érzékeny bőrű. Ezt a krémet leginkább a paprikás masszírozókhoz tudnám hasonlítani, amit narancsbőrre ajánlanak, mert azokkal volt hasonlóan rossz tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.