Dr. Konopka's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Dr. Konopka különleges, 37. és 52. számú növényi bio olajával, mely az egészséges hajhoz szükséges vitaminokat tartalmazza. Fényessé teszi a hajat, megakadályozza törékenységét és egészséges kinézetűvé varázsolja.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Saretin

2019. július 25.

Ez egy förmedvény: darabos és száraz gubancos lesz tőle a hajam, kifésülésben egyáltalán nem segít. Maximum a hajhullás ellen jó, meg erősíteni a hajszálakat, de nekem bár ezek megvoltak, nem érte meg, hogy az ollóhoz kelljen nyúlnom hajmosás után...

Valószínűleg erősítő pakolásként jobban beválna, de akkor nevezzék át, mert ezután még egy másik balzsam használata is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nagyon finom levendulás illata van, de mint balzsam, nem az igazi.

Tipikusan az a balzsam, amit esetleg arra használhatsz, hogy ha egy héten többször mosol hajat, akkor azért a sampon mellett, hidratálj egy kicsit, mert nincs sem kedved, sem időd a fél órás pakolással vesződni. De heti egyszer biztos, hogy muszáj bepakolni egy erősen hidratáló balzsammal pluszban.

Ettől ne várd, hogy finom, puha és könnyen kifésülhető lesz a hajad. Pedig amúgy állagra, illatra, összetételre meg pláne nagyon szuper terméknek tűnik.

Hogy a hajhulláson segít-e?! Őszintén nem tudom, mert más termékeket és gyógynövényes pakolásokat is használok, így nem tudom, hogy mennyire befolyásolja pont ez a balzsam a dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagyon finom levendulás illata van, de mint balzsam, nem az igazi.

AnitaUrgyan

2019. április 13.

Nos. A samponnal együtt használom, amibe még andrea hair growth hullás elleni szérumot is tettem. Ez a balzsam az, ami mellé kell még egy balzsam. Nem tudom, mit csinálna ha csinálna valamit, de, hogy nekem nem puhít, nem lágyít, kifésülhetővé sem teszi a hajamat, az tuti. Elhasználom, mert van, de nem nagyon értem sem a kiszerelést, sem az állagot, sem azt, hogy minek is alkották meg. Nyilván pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

bogarka

2019. március 10.

Juj, ez a sampon...kezdem a pozitivumokkal:szép összetevők, gazdaságos kiszerelés, sűrű, kellemes gyógynövényes sampon.

Nos, alig használom, felváltva mással, mert ő nkrétan egy viaszos ,ragacsos réteget képez a fejbőrön és a hajtöveken. Akár hogy mosom, hígítom, szénaboglya hajaz csinál, a töveken meg ottmarad valami ragacs.

Rasztázni tökéletes, samponnak pocsék bem tudom hajullásra jó-e, mert annyit nem használtam. Vagyis...tuti jó, odaragasztja a tövéhez a hajszálakat....pocsék....azért 2 csillag, mert képes hajat mosni, csak ez lesz a vége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

DoraViktoria

2018. július 17.

Samponnal együtt használom. Mivel hullik a hajam és szeretem a levendulát, megvettem. Eddig kétszer mostam velük hajat. Az illata jó, jól tisztít, a hajam tényleg nehéz lesz tőle, de legalább dús és nem annyira zsírosodik. 5 napot simán kibír. Remélem többszöri használat után a hajhullás is csökken.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

hessviky666

2018. január 28.

Ez a termék jól meglepett első használatkor. Olyan, mintha fogkrémet nyomnék ki egy erre teljesen alkalmatlan tárolóból. A flakont látva gondoltam valami folyósabb állagról lesz szó. Nem. Keményebb, vajasabb a textúrája. Ezen kívül más baja nincsen. Szépen táplálja a hajamat, kijött az öblítésre. Kellemes, levendulás az illata, szintén kedvező az ára. A flakonban KELL adagoló pumpa, mert ez a kiszerelés enyhén szólva szerencsétlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

zfru

2017. november 13.

Sajnos nem vált be. Az illata kellemes gyógynövényes, viszont egyszerűen kimoshatatlan a hajamból. Próbáltam tusfürdőként is használni, de itt is ugyanaz volt eredmény. Ha öblítéses hajmosást szeretnék, akkor hajmosószappant választok, de nem így szerettem volna. Nagy nehezen, de elhasználom, sajnálnám kidobni. A termékcsalád többi tagját nem ismerem. Az összetevők szuperek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Pentaerythrityl Tetrabehenate/ Benzoate/ Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>