Dr. Konopka's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Dr. Konopka különleges, növényi eredetű, 37. számú bio olajával, valamint somkóró- és kamillakivonattal. Megnyugtatja a fejbőrt, a hajat pedig fényessé és egészségessé varázsolja.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

crazy724

2018. január 25.

Bioboltban vettem, de pár napja a dm polcain is rábukkantam. Megszerettem, vegán termék és CF. A hajam vastag szálú, a tövénél zsirosodásra hajlamos, a hajam többi rész száraz és sprőd. Állagra nagyon sűrű banánturmixra emlékeztet, elég nehéz kiimádkozni a tubusból, és ennél fogva a hajon is macerásabb az eloszlatása. Az illata gyógynövényes, én a kamillát érzem ki jobban bőle, de nem zavaró, illékony, szerencsére nem marad meg a hajban, mivel nagyon utálom a kamilla illatát. A korpásodás elleni samponnal használom, arra, hogy balzsamként mennyire segit a korpásodáson nem tudok mit mondani, szerintem semennyit, de a hajam remekül hidratálja. Már kimosás után érezni, hogy nem nehezül el tőle a haj, puha tapintású és selymes. Az ára is igen kedvező, 500ml és 1300forintba került. Nekem eddig bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.