Dr. Konopka's

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Dr. Konopka 49. számú speciális gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. Vitamin- és ásványianyag-tartalma alapvető fontosságú a bőr táplálásához és hidratálásához. A zsályaolaj és a bio vadrózsa-kivonat segíti a bőr regenerációját, selymesebbé és rugalmasabbá teszik.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

ZANNAH

2021. december 13.

Nagyon jó ,használat után pihe puha az arc bőröm ,illata is kellemes.Újra vevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 13.

Nagyon jó ,használat után pihe puha az arc bőröm ,illata is kellemes.Újra vevős

Betti1113

2021. szeptember 17.

Körülbelül másfél hónapja használom, eleinte nem voltam túl elégedett vele mert nem vettem észre sok különbséget aközött mikor használom és aközött amikor nem. Mostmár nagyon bejön a dolog, jót tesz a bőrömnek, kevésbé szárad, kevesebb pattanás veszek észre. Eleinte nagyon sokat beszívott belőle a bőröm, Mostmár nem vesz be annyira sokat, de azért a hatását ígyis kifejti.
Említettem mióta használom, heti egyszer, és még több mint a fele megvan, szóval még gazdaságos is. Valószínűleg újraveszem ha kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

mese22

2021. április 3.

Isteni! Ma használtam először fenthagytam majdnem egy órát. Szinte beszívta a bőröm, de azert még lemostam amit le tudtam. Döbbenet, hogy milyen puha lett az arcom. Ekcémás vagyok, gyakran kijön az arcomon is, és egyáltalán nem irritált, sőt nyugtatta is a piros foltjaim. Ez baromi ritka, ezért nagyon hálás vagyok. Tuti, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak! Nem az első Dr. Konopka's termékem de nem is az utolsó, még sose csalódtam a márkaban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

melike_0817

2020. június 14.

Csodaszer! Nagyon szépen rendbe teszi a bőrt néhány perc alatt, tényleg nyugtató hatású. Az eredmény kisimult, revitalizált, puha arcbőr. Szinte teljesen beszívja a bőröm. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Az összetevői is szépek, és abszolút nem egy drága termék, ennél több nem is kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Mantra

2020. május 31.

Több arcpakolásom is van, de ezt használom mostanában a legtöbbször. Alig érezhető enyhe illata van, állaga kenőcsös, könnyű eloszlatni a bőrön. Én nem sajálom magamtól, jól látható rétegben kenem fel. Nem irritálja a szemem, ezért a szem környéke is kap belőle. Előfordul, hogy fél órát is rajta marad az arcomon, ekkor szinte alig van mit lemosni, úgy becuppantja a bőröm. A piros részeket megnyugtatja, és pihe-puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Biancah

2020. május 24.

Update: valami nagyon irritálta a nyakamon a bőrt, napokig viszketett, pirosra vakartam, és hirtelen nem tudtam, mihez nyúlni, hát kentem rá ebből egy pakolásnyit, a bőröm maradéktalanul beszívta (amit nem értek, mert reggel-este archidratálásnál megy a nyakamra és a dekoltázsomra is) szóval volt - nincs pirosság és irritáció.

Csak azt és úgy vagyok hajlandó használni, amit a kozmetikusom kotyvaszt nekem, mert brutál érzékeny a bőröm. Viszont kijárási korlátozás lévén nincs kozmi, a pofim viszont kiált érte. Glam maker ajánlotta ezt a tutiságot, végül az INCI-je győzött meg, úgyhogy csak emiatt robogtam be a Rossmannba, ahol 1600 nevetséges forintért vesztegették, szóval már a ma esti zuhi után nyomtam a radírt, majd ezt. Nincs különösebb illata, könnyű az állaga, semmi csípő-égő érzés felvitel után. 10 perc után teljesen megette a bőröm. Ééés számomra döbbenet: makulátlan pihi puhi pofi lett az eredmény. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Honeyhair

2019. december 4.

Mindig tartok otthon kifejezetten nyugtató hatású arcpakolásokat, arra az esetre, ha valamilyen külső hatás megviselné a bőrömet. Ezt a maszkot nagyon megszerettem. Kellemes gyógynövényes, keserűmandulás illata van, ha valaki olyan "öreg", mint én, és ismeri a cserszömörcés szájvizet, az tudja, milyen illatról beszélek. Egyáltalán nem irritál, sőt, amint felkenem, azonnal, de tényleg azonnal kifejti a nyugtató hatását, megszűnik a húzódás, a feszülés, a kipirosodás. Nagyon kellemes, sima, krémes állaga van. Általában az egészet be is szívja a bőröm, úgyhogy nincs is mit letörölni, így akár még órákig is kifejtheti a hatását. Minden szempontból megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

Dumitutoj

2019. szeptember 16.

Több okból is kedvelem ezt a maszkot:
-érezhetően jót tesz a bőrnek. Ebben az allergiás időszakban, mikor napi 100-150-szer fújom az orrom, és egy idő után az arcom bőre már olyan száraz, mint a homok, csak felkenem, pár percig rajta van, és utána egyből jobb a bőrömnek.
-nagy kiszerelésű, de még így sem drága, főleg, ha azt nézem, hogy milyen sokáig tart.

Ami nem tetszik rajta, az a csomagolása. Igazából olyan, mint amilyen 40 évvel ezelőtt a popsikenőcs volt... A kupakja is csúnya, olyan, mint egy anyacsavar, ráadásul kicsi is, így a tubus nagyon könnyen felborul.
Tudom, hogy a lényeg az, ami belül van, de azért lehetne egy kicsit tetszetősebb. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Több okból is kedvelem ezt a maszkot:

szzh01

2019. június 19.

Nagyon szeretem ezt a pakolást. A legrázósabb behatások után, úgy mint AHA hámlasztás, ill. derma rollerezés sem csíp, nem irritál, azonnali enyhülést ad a bőrnek, még szemkörnyéken is. Hidratál, feltölt, nyugtat, ez az egyetlen olyan pakolás, amihez minden körülmények között bátran merek nyúlni.
Akár éjszakai arckrémnek is el tudom képzelni vékonyan felhordva, mert nagyon jól beszívja a bőr.
Néha a maradékot a kézfejemre kenem rá, ami utána puhává, selymessé válik.
Kellemes, enyhe illatú fehér színű lágy krém az állaga, az INCI is nagyon szép.
A 75 ml nagyon sokáig elég, így az 1400 Ft körüli vételár ultra gazdaságos, nekem lassan kb. 1 éve megvan a tubus, és még csak a fele fogyott el, pedig nem spórolok vele felkenéskor.
A kis méretű kupak helyes, de nagyon béna, a visszacsavarás nem a legkönnyebb, ehelyett kitalálhattak volna mást is, de ez nem von le a termék értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 19.

Néha a maradékot a kézfejemre kenem rá, ami utána puhává, selymessé válik.
Kellemes, enyhe illatú fehér színű lágy krém az állaga, az INCI is nagyon szép.

Wandus

2019. február 10.

Szeretem a termékeiket. Az illata ennek a maszknak is nagyon jó, majdnem ugyanaz, mint a toniknak. Kellemes állagú, könnyen beszívódó, nem túl zsíros maszk, ami után a bőröm pihe-puha lesz. Nekem enyhén csípi az arcom, de ennek mértéke nem kellemetlen. Dekoltázsra is használom, ott nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Octyldodecanol, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cedrus Atlantica Wood Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.