Dr. Konopka's

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Dr. Konopka 49. számú speciális gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. A vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag összetevők egyedi komplexuma táplálja és regenerálja a szem körüli érzékeny bőrt. Az angyalgyökér-kivonat segít lelassítani a bőr természetes öregedési folyamatát, feszesíti és erősíti a bőrt.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

nagyalexandi

2020. július 14.

Szerettem ezt a krémet, most értem a tubus végére.
Kellemes az illata, az állaga. Soha semmilyen problémát nem okozott.
Ennyi pénzért egészen nagy mennyiséget kapunk.
Csak a kíváncsiság miatt nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Szerettem ezt a krémet, most értem a tubus végére.
Kellemes az illata, az állaga. Soha semmilyen problémát nem okozott.
Ennyi pénzért egészen nagy mennyiséget kapunk.
Csak a kíváncsiság miatt nem vásárolom újra.

biondi

2020. június 27.

Jó kis krém. Illata szuper, állaga szuper. Jól hidratálja a szemkörnyékemet, gyorsan beszívódik, de a kamillás Dr. Konopka szemkörnyékápolója nekem annyival tetszett jobban, hogy az esetleges duzzadásokat is levitte nem csak reggelre, hanem akár napközben is kb. 1-2 óra alatt. Azért is adok ennek 4-est, mert az elején könnyezett tőle a szemem, nem tudom, melyik összetevőjétől, talán az alkoholtól, de szerencsére ez elmúlt. Ettől függetlenül én a kamillásra szavazok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Thumpa84

2020. május 16.

kellemes kis krem, de nem erzem, hogy csodat tenne. elhasznalom de nem tudom ujra veszem-e

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Sziporka88

2020. április 18.

Nagyon szuper vegán ápoló krém, szuper àron. Feltölti a szemem alatti kis ráncokat. Az illata semleges, nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

babolka

2020. március 18.

Ár-érték arányban egyik legjobb termék, amit eddig használtam. Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Néha az arcom többi részére is kenek belőle egy keveset, csökkenti az irritációt és a szárazságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

svirag

2020. január 18.

Mivel nagyon érzékeny a szemem alatti bőr ezért gondoltam kipróbálom ezt a krémet a gyógynövény alapok miatt. Nagyon hidratáló és feltűnően világosabbá teszi a szem alatti karikákat így rásegít a korrektor hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

sedo80

2019. december 21.

Több krémet is próbáltam, nekem fontos a natúr mivolta a krémnek. Mivel ennek a márkának több termékével is elégedett voltam, így magas volt az elvárásom ezzel is. Nem csalódtam, szuper kis krém ez, hidratáltnak, szebbnek láttam a szemem alatt, a hosszú távú hatását majd az idő igazolja ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

darbarad

2019. december 7.

Kellemes kis szemkörnyék ápoló/hidratáló. Nagyon könnyed állaga van, gyorsan beszívódik, jó árban van és sokáig elég, de én kevésnek érzem ahhoz, hogy újravegyem. Keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

fagas

2019. augusztus 25.

Kb. 1/2 évig volt elég a tubus, most fogyott el. Nagyon jó kis krém ez, ha észben tartjuk, hogy igazából 45 felett már ne várjunk megváltást, legnagyobb sajnálatomra.:-) Kezeljük helyén a terméket, jól ápolja a szemkörnyék vékony, érzékeny bőrét, de a lassacskán kialakuló finom vonalakkal nem tud mit kezdeni. Bárcsak! Korrektor, smink alá tökéletes, ajánlott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Dumitutoj

2019. augusztus 19.

Lassan elhasználok egy tubussal, és elégedett vagyok vele. Árban is elfogadható, az összetevői is jók és szépen teszi is a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Cedrus Atlantica Wood Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.