Dr. Konopka's

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Dr. Konopka különleges, 28. számú növényi bio olajával és bio zsályakivonattal. Erősíti, táplálja és dússá teszi a gyenge, tartás nélküli hajat.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Lillababa

2018. június 22.

Kicsit híg, gyógynövényes illatú, sokat kell belőle kenni. Mivel a haj alsó felére kentem, nem a tövekre, volument nehezen növelhetett volna. Átlagos termék, nem csinált semmi extrát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Villango

2018. február 11.

Sajnos nekem nem jött be.
Túlápolja a hajam, vagy nem tudom, de nagyon zsíros hatású másnapra, és le is lapul még aznap hogy használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Sajnos nekem nem jött be.

Csobanka

2018. február 10.

A hajam szárazvégű, festett és viszonylag gyorsan zsírosodik. Ezelőtt a Magister Products honeyblond balzsamát használtam, amivel teljes mértékben meg voltam elégedve de névnapomra kaptam ezt a Konopkát, gondoltam kipróbálom.

Már lassan egy hónapja használom. Gyorsan fogy de nagy mennyiség, nem sajnálom. A hajam továbbra is kifésülhető de a végei nem olyan szépek mint a magisteressel. Gondolkodom, hogy leváltom mielőtt kifogyna mert annak ellenére, hogy jó termék van nála jobb is. Nagyon száraz hajra vagy töredezett végűre nem ajánlhatom őszintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

szoszika

2018. február 1.

Első használat után kérdezte a kislányom, hogy nem is érti, annyira más a haja. "Olyan nagy lett, máskor meg itt fent olyan lapos."- ezt mondta. :) Na jót mosolyogtam. Azt hiszem ez elmondja miért adtam 5 csillagot rá. Én alig bírtam összefogni a hajam, alig fért a fejemen. :) Egyébként sok hajam van, és nagyon erős is. Így szinte össze kellett szorítanom a hajgumival. Észrevettük, hogy előző héten már hét közepén hajat kellett mosni, most csak csodálkoztunk, hogy egyikünknek sem zsírosodott a haja, és a kislányom még mondta is hogy milyen selymes lett, nagyon más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 1.

natasa

2017. október 30.

Vékonyszálú hajam van, így a volumennövelés, tartásjavítás jó lenne. A samponjával együtt próbáltam, de semmi különös. Átlagos. Sokkal többet vártam tőle ilyen jó összetevők és leírás alapján. Nem tapasztaltam dúsítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.