dr. Organic

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. október 2.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3490 Ft

A Holt-tenger sója több, mint 20 féle ásványi sót tartalmaz, melyek közül sok csak itt található meg. Ez a különleges összetételű ásványi só, számtalan értékes hajápoló tulajdonsággal rendelkezik, táplálja és ásványi anyagokkal tölti fel a hajat. Bioaktív gyógynövény kivonatokkal és bio algával kombinálva ez a revitalizáló sampon és haj kondicionáló stimulálja a haj keratin rostjait, dússá, élettelivé és ragyogóvá teszi a hajat.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Gerdanyu

2018. június 7.

Nagyon elkeresít, de sajnos korpás lett tőle a hajam és elkezdett hullani is. Háromszor hagytam abba a használatát hosszabb időre, és mindahányszor visszatértem rá, bekorpásodott a bőröm és egyre több hajszálam hullott ki.
Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon drága így.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon drága így.

BioLona

2015. augusztus 5.

Zsírosította a hajam, felváltva érdemes ezt is használni más samponnal és nem utolsó sorban hígítani.
Ami érdekes hogy a hajvég egy jó idő után nagyon ki tud száradni tőle, ami viszont jó, hogy semmi hivalkodó illata nagyon nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

marta.kisasszony

2015. április 3.

Bár 2 az 1-ben, tehát számíthattam volna arra, hogy zsírosítja a hajtöveket, a "különleges összetételű ásványi só", "Holt-tenger" szavak miatt mertem remélni, hogy mégsem...hát de. Még véletlenül sem lett tőle olyan érzetű a fejbőröm, mint a tenger után (tiszta, fertőtlenített, sós érzés), hanem ragacsos, tapadós tapintású, az érzékeny fejbőrömet -talán kevesebbszer, de mégis- vakarom tőle... Akkor a legrosszabb, ha hagyom hajszárító nélkül megszáradni. Szárítóval még elmegy, mert ott azért be lehet fésülni a frizurát, de a lényegen nem változtat, másnap megint mosni kell, mert igénytelen hatást kelt (pedig alapból nem zsíros a fejbőröm). A kondicionáló hatása annyiban érezhető, hogy ha épp nincs balzsam, ki lehet így is fésülni a hajat, de azért a már megszáradt hajvégeken érezhető, hogy fért volna még oda egy kis táplálás... "Dús, életteli, ragyogó haj"... pfff... Ezért az árért azért többet vártam volna tőle. Két csillagot is azért kap, mert nincs benne piros jelzésű összetevő, de szerintem, ha folyékony szappannal mosnék hajat, akkor is jobban járnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

azursatellite

2014. június 18.

Nem viszket a fejbőröm, nem szárítja a hajam, jól tisztít. Többet vártam volna tőle, valamiféle csodát, de arra gyanítom egyik sampon sem képes, így nem húzom le. A reális elvárásokat teljesíti.

A csoda az lenne ha visszakapnám a gyerekkori semmi gond vele, tökéletes hajamat. Heti egy hajmosással!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

sirmanc

2014. április 22.

Az összetétele jó, és fényes puha hajam lett tőle. Később viszont elnehezítette a hajhagymáim, és nagyon hamar zsírosodott a hajam. Az ára sem túl olcsó, nem venném megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

judit.krasznai

2014. április 8.

Csodás érzés használni, a márka samponjai közül magasan a legjobb eddig. Ritkábban kell mosni a hajamat, ha ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

simple

2013. szeptember 29.

Szép lesz tőle a hajam, de nagyon hamar zsírosodik, és korpásodik is ha ezzel mosom. Kifésülni viszonylag könnyű a hajat tőle. Váron hogy elfogyjon, nem veszek újat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Anii

2013. május 28.

Nekem rugamas és fényes lett tőle a hajam, igaz a balzsamom is dr. Organic (argánolajos), együtt használom őket és elégedett vagyok az eredménnyel. Érzésre és kinézetre is simább hajat eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Nessy

2013. január 26.

Elfogyott a Faith in Nature samponom, ami igazából remek volt, bár a fejbőrömet a flakon vége felé már kicsit túlszárította, és az illata is zavart, ezért beneveztem erre. Igazán kevés kell belőle, remekül habzik, az illata algás, sós, tengeri, de nem kellemetlen. Pikkelysömörös a fejbőröm is, és mivel ennek a márkának az agyagpakolása nagyon bevált, gondoltam hátha jó lesz ez a termék is. Picit ellentétes érzelmek kavarognak bennem, mert a hajam tisztának, puhának, a fejbőröm pedig kevésbé pikkelyesnek, és viszketőnek érzem, és két nap után nem feltétlenül kell megmosnom(ami nálam nagy szó!), mégis mintha valami hiányozna, valami miatt nem rajongok. Pedig a flakon kivitelezése nagyon esztétikus, az összetevők között bőven akadnak elismerése okot adó kivonatok, és olajok...valahogy mégsem az igazi. Természetesen el fogom használni, és teljes véleményt csak úgy tudok majd írni, még az is lehet hogy úgy megszeretem majd, hogy újraveszem. Mindenképpen jó termék, de most csak közepest tudok adni neki.
Ja, ami nagyon fontos: az van ráírva hogy sampon és kondicionáló, na ez nem igaz, mert nagyon gubancol, kell mellé bőven balzsam(argán olajost vettem), ki sem mertem próbálni nélküle, szerintem úgy csak azok használják akiknek rövidebb a hajuk, vagy nem szükséges nekik plusz ápolás. Attól senkinek sem kell félnie hogy ez a 2in1 sampon a hatalmas hidratáló hatása miatt túlságosan elnehezíti a hajat....

2 nap telt el, és máris revidiálnom kell a véleményem: mivel elfelejtettem magammal balzsamot hozni a barátomhoz,(bár itt van nála a banános Body Shop, azt nem szeretem) úgy döntöttem, kipróbálom önmagában. Hagytam a hajam magától megszáradni, és utána minimális kellemetlenségek árán ki tudtam fésülni a hosszú, egyenes hajamat, ráadásul puha és fényes is lett. Jár még egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Antioxidánsok: Alanine, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine
Vitaminok: Ascorbic Acid

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Lásd még: algakivonat.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology