dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Zsíros, kombinált, pattanásos és száraz, érzékeny bőrre tisztítására. Az értékes Holt-tengeri ásványokat, tápláló tengeri sókat, tengeri algát és bio gyógynövény kivonatokat tartalmazó gyengéd arctisztító azonnali frissességet biztosít, tökéletesenkondicionálja,látványosan revitalizálja a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
bogcica505

2018. szeptember 10.

Nagyon jó termék! Nekem minden arclemosótól kipirul a bőröm, kiszárad, érzékeny lesz. Viszont ettől az arclemosótól semmi ilyen problémám nem lesz, a bőrömet tökéletesen tisztítja, utána friss, selymes lesz az arcom. Reggel és este használom, borsónyinál is kevesebb mennyiséget teszek a vizes arcomra, egy percig masszírozom vele a bőröm és utána jól leöblítem. Nagyon jók az összetevői és ár érték arányban verhetetlen. Imádom! Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

zs001

2018. július 8.

Szeretem ezt az arclemosòt. Érzékeny bőröm van, a legtöbb arctisztítò irritál, de ez érdekes mòdon tökéletes. Semmi pirosság, feszülés...nekem ez nagy csoda. A kiszerelése hatalmas, elég egy borsònyi is belőle, így az ára se sok. Konjac szivaccsal élmény a használata. Az illata nekem tetszik, sòs-fenyős jellegű. Jelenleg a 3. tubust hasznàlom, és biztos hogy újra fogom venni. Az lemosòhoz passzolò krém viszont nem vàlt be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Naftalin

2018. május 9.

Évek óta használom, sminklemosásra is, kicsit szárítja a bőrt, ezért krémeznem kell utána mindenképp, cserébe viszont iszonyat sokáig elegendő és nem pattogok ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

oti78

2018. április 14.

Nagyon sokáig elég, jó az illata, jól tisztít. Kicsit szárít, de hidratálok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

gothmarypoppins

2018. március 26.

Up: Szárított, végül a beauty blender mosására használtam el.

2015.12.13. Kicsi mennyiség is hatalmas habot csinál, simán lemos mindent, kicsit túl erősen pucolónak érzem.
Az, hogy állítva lehet tárolni, csapda, túl sok jön belőle, de fektetve minden rendben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Up: Szárított, végül a beauty blender mosására használtam el.

asszembocicsoki

2018. március 19.

Imádtam minden cseppjét! Nagyon különleges illata van, alig szárít (alapból elég száraz a bőröm) és a sminket is maradéktalanul eltávolítja! Mindennapos használattal hónapokig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

iivike

2018. március 19.

Imádom! Jó ideje használom a kombinált bőrömre , iszonyú tiszta érzést hagy maga után :)
Már a párom is használja 🙊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

iivike

bebiii

2018. március 17.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, kíméletesen tisztít, de alaposan. Kis mennyiség is úgy felhabzik az arcomon, hogy győzök levegőt venni a sok buboréktól :) Csak azért kap tőlem négyest, mert csodaszernek nem gondolom, de a funkcióját betölti. Annak pedig külön örülök, hogy nincs tele mindenféle szintetikus miegymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Yuyu

2018. január 28.

Én szerettem ezt az arclemosót. Felváltva használtam a fekete szappanommal, mert ez a termék nem marad sokáig matt az arcom. , de ezenkívül nagyon jó volt használni. Minden bőrtípusra ajánlják, amit én alá tudok támasztani, mert bár kombinált bőrőm van egyben nagyon érzékeny és nem volt agresszív vele. Nyáron pedig az arcom nagyon száraz lett valamitől és akkor túl durva lett volna neki a többi termék, de ez nem csípte. A só miatt, ha nyílt seb van az arcon azt talán csípheti, de szerintem ez csak a fertőtlenítő hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lásd még: algakivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology