dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Zsíros, kombinált, pattanásos és száraz, érzékeny bőrre tisztítására. Az értékes Holt-tengeri ásványokat, tápláló tengeri sókat, tengeri algát és bio gyógynövény kivonatokat tartalmazó gyengéd arctisztító azonnali frissességet biztosít, tökéletesenkondicionálja,látványosan revitalizálja a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

iivike

2018. március 19.

Imádom! Jó ideje használom a kombinált bőrömre , iszonyú tiszta érzést hagy maga után :)
Valóban ici-pici kell belőle és szerintem kifejezetten jó az illata !👍🏻
Már a párom is használja 🙊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Valóban ici-pici kell belőle és szerintem kifejezetten jó az illata !👍🏻
Már a párom is használja 🙊

bebiii

2018. március 17.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, kíméletesen tisztít, de alaposan. Kis mennyiség is úgy felhabzik az arcomon, hogy győzök levegőt venni a sok buboréktól :) Csak azért kap tőlem négyest, mert csodaszernek nem gondolom, de a funkcióját betölti. Annak pedig külön örülök, hogy nincs tele mindenféle szintetikus miegymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Yuyu

2018. január 28.

Én szerettem ezt az arclemosót. Felváltva használtam a fekete szappanommal, mert ez a termék nem marad sokáig matt az arcom. , de ezenkívül nagyon jó volt használni. Minden bőrtípusra ajánlják, amit én alá tudok támasztani, mert bár kombinált bőrőm van egyben nagyon érzékeny és nem volt agresszív vele. Nyáron pedig az arcom nagyon száraz lett valamitől és akkor túl durva lett volna neki a többi termék, de ez nem csípte. A só miatt, ha nyílt seb van az arcon azt talán csípheti, de szerintem ez csak a fertőtlenítő hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

evatakacs

2018. január 8.

Nagyon szeretem. Gyengéden tisztítja a bőröm, nem érzem utána nagyon száraznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Nagyon szeretem. Gyengéden tisztítja a bőröm, nem érzem utána nagyon száraznak.

Redlips

2017. szeptember 19.

Az egyik kedvenc arclemosóm. Váltogatom egy másik termékkel. Meg vagyok elégedve vele: kellemes illat, jól habzik, nem szárít, de tisztít. Drága, de nagyon sokáig elég, így jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Barbadosz

2017. augusztus 22.

Nekem tetszik ez a lemosó, az "illatához" valóban hozzá kell szokni, de szerencsére miután arcot mosok vele a bőrömön pár pillanattal később már nem érződik az illata. Jó az ár-érték aránya. Elég egy borsónyi is belőle, jól habzik és tényleg tisztának érzem utána a bőröm. Nem okozott pattanásokat sem. Egyedül az adagolása nehézkes, mint azt már többen írták, de áttöltöttem belőle egy keveset az utazó pumpás flakonomba és így már szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Nessy

2017. május 8.

A pakolást nagyon szeretem, de ezt a lemosót nem. Furcsa, ragacsos réteget hagy a bőrömön, akárhogy öblítem, az illata nagyon erős a sok illóolajtól (bár ezzel még megbarátkoznék) és a vegyes bőrömet két nap használat után túlszárítja. Örülnék, ha működne, mert szépek az összetevői, nagy mennyiség és az ára is rendben van. Mivel kellemetlennek érzem a használatát, ezért soha nem fogom megtudni, hogy hosszabb távon milyen lenne a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

GalambSz

2017. április 24.

Nekem nem jött be, az illata borzalmas, kicsit alaposabban megnéztem az összetevőit és a kakukkfű olajon megakadtam, annyira hogy szinte csak azt a szagot érzem rajta, engem nagyon zavar. Na de ezen túllendülve a hatásáról sem tudok pozitívat mondani, nekem apró patik jöttek ki tőle az arcomon, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

szevi

2016. október 13.

A teafás arclemosót váltottam le erre és milyen jól tettem. :) Szuper ez a termék! Kombinált, zsíros bőrre ez a legjobb választás. Hatalmas mennyiség és nálam mindennapi használat mellett kibírt fél évet is. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Tuborella

2016. május 17.

Nekem nem jött be. Tág pórusok, miteszerek, olaajos t vonal, egyébként korpás szeborreás bőröm van. Ez a cucc nem csinált semmit, csak pattanásokat. Pedig nagyon szeretem ezt a márkát, jó pár készítménye annyira bevált, hogy rendszeresen vásárolom őket, de ez a termék sajnos nem ez a kategória nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid