dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Zsíros, kombinált, pattanásos és száraz, érzékeny bőrre tisztítására. Az értékes Holt-tengeri ásványokat, tápláló tengeri sókat, tengeri algát és bio gyógynövény kivonatokat tartalmazó gyengéd arctisztító azonnali frissességet biztosít, tökéletesenkondicionálja,látványosan revitalizálja a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

svirag

2016. április 30.

Az itteni vélemények elolvasása után mertem csak megvenni. És nem kellett csalódnom , nagyon szépen tisztítja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

CeCeDrake

2016. március 15.

Alapvetően nem használok túl drága arclemosókat, mert ez tölt a legkevesebb időt az arcon és a tisztítás a lényeg. Erre a Balea Med tökéletes.
Viszont hogy teszteljem az arctisztító kefét, kellett másik lemosó is, erre esett a választásom. A teafásat akartam, de a varázsmogyoró miatt azt elkaszáltam.
Nos. Tisztít. Jól tisztít. Kiválóan habzik a kefével. Célnak megfelel.
Szerintem nem fogom újravásárolni, de jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Nos. Tisztít. Jól tisztít. Kiválóan habzik a kefével. Célnak megfelel.
Szerintem nem fogom újravásárolni, de jó termék.

cuciii

2015. november 24.

Nálam is kedvenc! A teafás arclemosót is szeretem, de ez talán még hatékonyabb a zsíros, problémás bőrömön. Nagyon jól habzik, szép matt zsírmentes a bőröm használat után anélkül, hogy szárítana. A pakolása nem vált be, de ez az arclemosó valami álom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

clotinyourvein

2015. november 11.

Most kezdtem el használni az itt leírt vélemények alapján. Eddig jó... Kevés is elég, szépen habzik, nem száraz tőle a bőröm, nem húzódik, a bőrhibákat másnapra szépen tompítja, ha este használod. Később updatelek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Micimaci

2015. október 29.

Érdekes ez a készítmény, fél éve használom kombinált-zsíros bőrre, de még mindig nem tudtam eldönteni h jó-e vagy sem. Ami jó benne, hogy anélkül tisztítja meg a bőrt a faggyútól, hogy tényleg nem szárít. Viszont önmagában nem elég hosszú távon. Heti egyszeri bőrradírral, vagy hámlasztóval kombinálva használom. A tág pórusokkal és a miteszerekkel nem csinál semmit, bár ezt nem is ígéri. Én egy picit többet vártam tőle, de végül is nem rossz, reggeli arclemosónak jó. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

ansu

2015. október 20.

Aktuális kedvenc lemosóm. Kombinált-zsíros bőrre jó választás, nem szárít, de mégis kíméletesen tisztít. Elég egy borsónyi mennyiség az egész arc lemosásához, így az a hatalmas tubus jó pár hónapig nem fog elfogyni. Az ára is jutányos. Az illata is friss, üde. A bőr nem húzódik utána, csak fellélegzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

seoul

2015. október 12.

Tavasszal próbáltam barátkozni ezzel az arclemosóval, amikor akciósan szereztem, aminek akkor nagyon örültem. Az illata nem rossz, egy borsónyi mennyiség is elég belőle az egész arcra, puha lett a bőröm a használata után, DE néhány használat után sok ragyás pattanásom lett tőle. Nem tudom miért nem tetszik a bőrömnek, pedig próbálkoztam vele többször is. Nekem ez a termék pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Catlover

2015. július 21.

Szuper lemosó! Nem szárít, alaposan tisztít, kevés kell belőle, nem drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

Szuper lemosó! Nem szárít, alaposan tisztít, kevés kell belőle, nem drága.

mrita87

2015. július 1.

Sokáig használtam ezt a lemosót, viszont egy idő után begyulladt tőle a bőröm, így feladtam. Pedig istenien tisztít, a tökéletes tisztaság érzést adja a bőrnek, az illata is olyan friss, könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

evanora

2015. június 30.

Mar ket eve hasznalom ezt az arctisztitot, Vegre nem kell tovabb keresnem, megvan a tokeletes! Teljesen megtisztitja az arcbort, nem szarit, es apolja a bort. Se pattanas se semmi nem jon ki az arcomon. Nem kell sokat hasznalni belole, honapokig eleg. Az illata is tetszik, nagyon tiszta termeszetes. Tobb mas termeket is probaltam Dr Organictol, es mindegyik bevalt. Teljesen megeri az arat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid