dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Zsíros, kombinált, pattanásos és száraz, érzékeny bőrre tisztítására. Az értékes Holt-tengeri ásványokat, tápláló tengeri sókat, tengeri algát és bio gyógynövény kivonatokat tartalmazó gyengéd arctisztító azonnali frissességet biztosít, tökéletesenkondicionálja,látványosan revitalizálja a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

hmhmhm

2015. június 25.

Két-három hónapja használom, nagyon kevés elég belőle és szépen tisztítja az arcom. Nekem nem marja a szemem, sem a bőrömet, viszont nemcsak hogy tisztítja, de ápolja is az arcomat. Mindent tud, amit várok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Manu78

2015. június 24.

Valamivel több, mint egy hete használom ezt az arctisztítót. A Müllerben vettem, nem volt éppen olcsó: 2.990.-, de mivel már elég rossz állapotban volt a bőröm és egyik gyógyszertári "csodakrém" sem segített, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Abszolút jó döntés volt!! :)) Alig pár nap alatt máris szemmel látható változást eredményezett: a pattanáshelyeket összehúzta, halványította, a meglévő pattanásokat szépen lehúzta, bár ezeket először csípte rendesen! De a szembe kerüléssel is vigyázni kell, mert a tengeri sóknak köszönhetően csíp kegyetlenül! Az állaga áttetsző, ez számomra bizalomgerjesztő volt, különösebb illatát nem nagyon éreztem, és nincs tele mindenféle mesterséges akármivel, ellenben tartalmaz aloe vera-t, ami köztudottan jót tesz a pattanásos arcbőrnek. Ja, és nem is szárítja szét az arcom. Jól habzik, jól tisztít, és tényleg csak egy kicsi kell belőle, ezért sokáig elég lesz. Nálam eddig remekül teljesít, már többen is megjegyezték, hogy milyen szép kezd lenni a bőröm, pedig ilyet már évek óta nem hallottam és ez nagy szó!! Ha továbbra is így produkál, akkor ennél le is horgonyzok. :) Köszönjük dr. Organic!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

zsani23

2015. május 17.

na igen ez tényleg egy arclemosó!
nagyon jól tisztít és frissít. ez a mennyiség meg nagyon sokáig elég és alig használok belőle és ez hatalmas pozitívum, de viszont az illatával nem vagyok kibékülve , próbáltam megszeretni , de nem sikerült inkább csak megszoktam ,de ezt leszámítva nagyon jó kis termék !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 17.

na igen ez tényleg egy arclemosó!

e.m.e.s.e

2015. május 6.
Azóta megtaláltam a számomra tökéletes arctisztítót (Natura Siberica), úgyhogy a maradékot elhasználom tusoláshoz, aztán a kapcsolatunk véget ér.

2015. február 8.
Hatalmas adag, ráadásul nagyon kevés kell belőle, így gazdaságos, lassan fogy. A bőröm azonban sajnos tiltakozik ellene.
Annak ellenére, hogy érzékeny bőrre is ajánlják, az én bőrömet sivataggá szárítja és nagyon húzódik, szinte fáj az arcmosás után. Még nyáron vettem, akkor kevésbé volt kellemetlen, de télen, amikor a bőröm szárazabb, egyáltalán nem tudom használni.
A kiszerelésről még annyit, hogy szerintem érdemesebb lenne pumpás flakonban gyártani, ugyanis híg állagának köszönhetően abban a pillanatban, hogy kinyitom, ömlik. Néhány használat után megelégeltem a dolgot és vettem neki egy folyékony szappan adagolót, azóta abban tárolom.
Vagy megvárom a nyarat, vagy elhasználom tusfürdőnek. Újra viszont nem vásárolom, ennél sokkal kíméletesebb arctisztítóra van szükségem. Másoknak azonban bevált, így egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

2015. február 8.

eszter01

2015. április 25.

Egy év alatt fogyott el 2 tubus belőle, abszolút megéri az árát, szépek az összetevői és jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

rxcsilla

2015. április 8.

2015. március 20.
Úgy két hete használom minden reggel és este. Akcióban vettem a Müllerben olyan 1900 Ft körüli áron. Egy borsónyi mennyiség is elég belőle, szóval ez a 200 ml kiszerelés sokáig elég lesz. Kellemes az illata, puha lesz a bőröm tőle, olyan jóleső érzés használni. Eddig jók a tapasztalataim, megszavazok neki elsőre egy 4-est :)

2015. április 08.
Nagyon nagyon szerettem volna ha beválik, de valamiért nem tetszik a bőrömnek. Minden reggel és este használtam, és azt vettem észre, hogy mindig egyre több pattanásom lett. Először nem tudtam, hogy mitől, de néhány napig nem használtam, és máris kicsit visszahúzódtak a pattijaim, szóval ő volt a ludas. Fájó szívvel, de vissza kell pontoznom, mert így szinte pénzkidobás volt ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

2015. március 20.

2015. április 08.

Timi92

2015. március 22.

Nagyjából 1 hónapja használom a hozzátartozó arckrémmel együtt. Tényleg nagyon nagy kiszerelés, kevés kell belőle. Az illatát nem szeretem, de nem zavaró. A sminket maradéktalanul leszedi, jól habzik, az összetevői is tök jók. Sajnos viszont nem vagyok tőle elájulva, mert nagyon szárítja a bőröm, pedig pont azért mertem megvenni mert olvastam, hogy másnak használt a korpás szeborreás bőrére, (felszíni vízhiány, pattanások) viszont nekem nagyon húzódik tőle a bőröm, nem húzza le a pirosságot sem, és az arckrém párja is inkább csak mattít, a felszínen képez egy filmréteget, de nem venném észre,az ígért hatásukat sajnos. A revitalizálást semmiképp. De elfogom használni és reménykedem, hogy kicsit később látványosabb lesz a hatás. Egyenlőre 3 pontot tudok csak adni pedig nagyon nem akartam lehúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

franyoh

2015. január 13.

Átlagos arclemosó, semmivel sem jobb vagy rosszabb mint akármelyik másik. Előnye hogy nagyon kevés mennyiség elegendő belőle, ezért sokáig elég. Hátránya, hogy szembe kerülve borzasztóan és ráadásul hosszantartóan csíp. Amúgy nem vettem észre, hogy bármely más termékhez képest jobb lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

littleshiner

2015. január 6.

Ritkán fogok 5 csillagot adni termékre, mert elég kritikus vagyok, de nekem már nem kell arclemosót keresnem :)
Kb egy éve reggel és este használom, csak egy borsónyi mennyiséggel megmosom az arcom. Kicsit habzik és nagyon szépen, de kíméletesen tisztít. Az ára ekkora mennyiségért szerintem nagyon jó. Az illata elsőre valóban szokatlan, de nem zavaró.
Teszi amit egy arclemosótól várunk. Tökéletesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Teszi amit egy arclemosótól várunk. Tökéletesen.

Powderpuff Girl

2014. december 29.

Vízhiányos, problémás, zsíros bőröm van, ezért választottam ezt a terméket. Pozitívan csalódtam benne, láthatóan szebb lett tőle a bőröm mire elhasználtam a flakonnal. Mindennapos használat mellett is több hónapig elég volt, kiadós mennyiség. Csupa szép összetevő ami tényleg jót tesz a bőrömnek. Szeretem, hogy felhabzik, így igazán tisztának érzem az arcomat a megmosása után. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid