dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Zsíros, kombinált, pattanásos és száraz, érzékeny bőrre tisztítására. Az értékes Holt-tengeri ásványokat, tápláló tengeri sókat, tengeri algát és bio gyógynövény kivonatokat tartalmazó gyengéd arctisztító azonnali frissességet biztosít, tökéletesenkondicionálja,látványosan revitalizálja a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Trixi

Korcsoport: >54
2014. december 29.

Nagyon szeretem. Pirinyó mennyiség elég a teljes arcomra, könnyen lemosható, és igazán tisztának érzem a bőröm utána. Nem irritál, nem csíp, nem pirosodik ki tőle a bőröm, nem szárít. Óriási nagy a flakon, egy évre elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 29.

klaresz

2014. október 9.

én imádom, szerintem csillagos ötös. minden bőrre ajánlom, nagyon kevés is elég, igazi tisztaságérzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

Nomacs

2014. augusztus 27.

Nagyjából fél éve használom, és most vettem meg a második flakont. Azt hiszem, ez számomra a tökéletes arctisztító. Hatalmas adag, úgyhogy mindenképpen megéri az árát. Gyönyörű összetevők, nagyon jól tisztít, a tonikos vatta teljesen tiszta marad utána. Én a sminkemet is ezzel szedem le, megbirkózik a vízálló szempillaspirállal is (most sokan felsikoltanak, hogy habzó lemosóval tisztítom a szemkörnyékemet, de ez egyáltalán nem bántja az érzékeny bőrt, és meg tudom csinálni azt a csodát, hogy egyáltalán nem megy belőle a szemembe). Szerintem jó ideig ragaszkodni fogok még ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Nena

2014. július 7.

2014. március 15.: Egyszerűen tökéletes. A márka teafás arclemosóját használtam eddig, de elfogyott (fél évig elég volt ez az ipari mennyiség :)), és ki akartam próbálni valami mást. Erre esett a választásom és mennyire jól tettem!! Már a teafásat is szerettem, de ha lehet, ez még jobb!
Hihetetlenül tisztára mossa az arcom, de a használata utána nem feszül vagy viszket az amúgy arra hajlamos bőröm. Remélem nem csak beképzelem, de (2 hét használat után) az orromon lévő mitesszerek jelentősen halványultak, el sem merem hinni, hogy ilyen hatása is van. :) Az illata nekem kifejezetten kellemes, de nem az a rózsaszín illat, szóval érdemes megszimatolni vásárlás előtt. Egy alkalommal csak egy borsónyi mennyiséget kell használni belőle, tehát valószínűleg ez is nagyon sokáig elég lesz - így pedig az ára sem sok.
Semmi rosszat nem tudok róla mondani, szinte várom, mikor használhatom legközelebb. :)

2014. július 7.: Most fog elfogyni a márciusban megkezdett tubus úgy, hogy reggel és este is ezzel mosom az arcom, illetve az utóbbi hetekben a párom is elkezdte használni (ami hatalmas dolog, mert ez az első arclemosó, aminek a használatára rá tudtam szoktatni - gondolom a kék tubus teszi :D).
A hatásával kapcsolatban semmit nem változott a véleményem: csak a legjobbakat tudom elmondani róla, és most már az is biztos, hogy nagyon sokáig elegendő a mennyiség, így pedig az ára is kifejezetten baráti. Már be van készítve a következő belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

paranoidcat

2014. július 4.

Nagyon jól tisztít, az arcbőrömmel pedig - ha nem is tett csodát, de rengeteget segített rajta. Használom mellé a nappali krémet is, így együtt fantasztikusan beváltak. Az illata pedig kimondottan tetszik: olyan sós-fenyős víz illat. Jó, mondjuk ez lehet másnak nem annyira jön be, de nekem igen :D Csillagos 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

azursatellite

2014. június 18.

Hatalmas adag, mert egy borsónyi elég alkalmanként. Jól tisztít, nem szárít. És bár sós, meglepő módon a szememet sem csípte, volt már, hogy a nappali sminket is ezzel mostam le. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, csak úgy mint általában a dr. Organic termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

timilla

2014. május 7.

Megbántam, hogy megvettem, mert bár érzékeny bőrre is ajánlják, az én kombinált arcbőröm feszül a használata után, a homlokom hámlani is kezdett. Azonkívül isten ne adja, hogy a szemembe kerüljön, mert úgy csíp, mintha savat dörzsöltem volna bele. Nem is értem, hogy egy természetes anyagokból álló arclemosó hogyan csíphet ennyire, de valami brutális! Tusfürdőnek elhasználom, mert drága volt, bár rémes szaga is van. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

edi74

2014. május 4.

Tulajdonképpen bemásolhatnám Nena véleményét, semmi újat nem tudok hozzáfűzni. Tökéletes arctisztító, használata kellemes, illata szokatlan, de nagyon megszerettem, használat után nincs húzódó arcbőr, csak tiszta, mint a patyolat. Hihetetlenül kiadós, egy borsónyi valóban elég a tökéletes arctisztításhoz, így szerintem is nagyon sokáig elég lesz. Együtt használom a többi holt-tengeri ásványos cuccal kb. 2 hónapja és maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

galagonyanya

2013. október 18.

Az egyik legjobb döntésem, hatékonyan tisztít, nem szárít, sokáig elég. Tényleg nem kell sok belőle egy alkalommal. Kombinált bőrtípusra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

N.A.

2013. szeptember 23.

Én nagyon elégedett vagyok vele, mert ez az első olyan arclemosóm, ami után tényleg tisztának érzem az arcom, nem érzem, hogy bármennyire is próbálom lemosni maradéktól ragadna az arcom, és nem szárítja szét csak azért, mert hatékonyan tisztít. A Müllerben ajánlotta az eladó hölgy a kipirosodásra hajlamos kombinált bőrömre és ezúton is köszönöm neki, mert nagyon puha és tiszta lesz az arcom tőle, és bár tényleg nem olcsó (2540 Ft-ért vettem), nagyon sokáig elég lesz egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid