dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Zsíros, kombinált, pattanásos és száraz, érzékeny bőrre tisztítására. Az értékes Holt-tengeri ásványokat, tápláló tengeri sókat, tengeri algát és bio gyógynövény kivonatokat tartalmazó gyengéd arctisztító azonnali frissességet biztosít, tökéletesenkondicionálja,látványosan revitalizálja a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dorkka

2013. március 7.

Nem rossz! A baj az, hogy habzó arclemosó, de ha véletlenül a szememhez ér, akkor órákig moshatom ki utána, rettenetesen csíp! Így a szemem környékét egyáltalán nem tudom mosni vele. Újravenni nem fogom, de egy próbát megért.

10 nappal később: elhagytam mellőle a többi lemosót, és így igenis rossz volt! Nagyon gyenge!! Tele van az arcom mitesszerrel, mintha le se mostam volna.. Viszont amiért nagyon habzik, úgy döntöttem, hogy elhasználom tusfürdőnek.. annak talán jó lesz..

Na jó, ANNAK SEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Na jó, ANNAK SEM.

Morci

2013. január 28.

Hatalmas, 200 ml-es tubusban kínálják. Mivel remekül habzik, elég mindössze egy borsónyit használni belőle, szóval igen sokáig elég lesz. "Ropogósan" tiszta lesz tőle a bőröm, bár vízálló sminket nem használok, de a púderrel, szempillafesték-maradékkal simán elbánik. Picit húzódik utána a bőröm, de nem szárít vészesen még így télen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Szendi

2012. november 23.

Elég allergiás bőröm van és már rég kerestem valami Holt tengeri ásványos arclemosót, ugyanis a Holt tengeri ásványok nagyon jó gyulladáscsökkentő hatásúak. Nagyon örültem amikor megláttam, hogy a Dr. Organic bevezette ezt az új termékcsaládot. Jó sok féle termék közül lehet válogatni, de én most arclemosót kerestem, úgyhogy azt vettem. Meg vagyok elégedve a dr. Organic termékeivel, ezért választottam ebből a termékcsaládból a Holt tengeri arclemosót. Nekem nagyon bejött. Télen kipirosodik az arcom, de amikor este hazaérek és átmosom vele a bőröm megnyugtatja és leviszi a pirosságot. Emellett szépen tisztít és nem hagy feszülő érzést a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

szabonenati

2012. november 13.

Tegnap vásároltam a Müllerben egyet, este gyorsan ki is próbáltam, és reggelre két foltban pattanások jelentek meg az arcomon"remekül nézek ki". Ezek szerint nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid