dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390 Ft

Alumíniummentes golyós dezodor természetes Holt-tengeri ásványokkal. A pórusok elzárása nélkül természetes összetevőkkel biztosít hosszantartó védelmet. Gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Az összetevők minimum 70%-a biogazdálkodásból származik. Nem tartalmaz parabént, SLS-t, mesterséges színező- és illatanyagot, kőolaj-származékokat, alumíniumsókat, alkoholt.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 2160 Ft
Ragini

2016. november 7.

Több hónapja használom, elégedett vagyok vele. Izzadós típus vagyok, gondot okozott a megfelelő golyós dezodor megtalálása. A kesernyés illatát kifejezetten kedvelem. Próbáltam a termékcsalád más típusú golyós dezodorát (aloe vera), az sajnos nem vált be ilyen jól, mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

joey!!!

2015. június 1.

Szerettem volna szeretni a szépséges összetevők miatt, de egy hét használat után nem tudtam magamon elviselni, az illata miatt, így anyukám használta el, de ő is húzgálta rá az orrát. Két csillag mert más orrát lehet nem bántja, de nekem ez így nagyon drága volt. Másikkal lehet próbálkozom még alaposabb szaglászás után, bár amíg a tégelyéből érződött az illata, ezzel sem volt bajom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

balkanfan

2015. január 30.

Nem ez lesz a kedvenc dezodorom, de rossznak sem mondanám. Hirtelen ötlettől vezérelve (épp akciós volt :)) vettem meg novemberben, ekkor már használtam az argános válozatot. Rosszat mondani nem nagyon tudok róla, de kiemelkedő pozitív tulajdonságait sem tudom megemlíteni. Nem állítom, hogy soha többet nem venném, de ha van más opció (pl. az argános :)), inkább amellett tenném le a voksomat.
Mivel az argános változatot nem találtam meg itt az oldalon és tegnap időm sem volt feltölteni, itt írnék róla pár szót: nekem eddig ez a "non plus ultra" dezodor, a nem kívánt illatot tökéletesen megszüneteti, nem szárít; megkockáztatom, h. ápoló hatással is rendelkezik. Hozzátenném, nyári nagy melegben még nem használtam, így ez a teszt még várat magára pár hónapot. Amióta ezt használom, a pamutpulcsimat "bőrön hordva" éjszakai szellőztetéssel 2 napig tudom viselni, ami korábban jó esetben max. 1 napot jelenthetett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

tenyitomi

2014. július 22.

Még csak egy hete használom eddig meg vagyok elégedve vele,egyedül az illata nem az esetem,hasonlít az aloésra,kesernyés,citrusos lime-os,de csak az üvegben erősebb,felkenve szerencsére szelidül.Egész jól semlegesíti a szagmolekulák ezernyi seregét amelyek mindig támadják a hónomnak az alját,és kellemetlenséget akarnak okozni kicsiny lelkemben.Izzadni persze hagy,de hát az evolúcióba miért is akarnék beleszólni he?Hisz azok a fránya csúnyaságok csak így távoznak vagy mi,nem beszélve a hőszabályozási funkcióról, úgyhogy éljen az izzadságfoltos póló hurrá!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lásd még: algakivonat.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology