dr. Organic

Ár:   3680 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marinova, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tápláló szérum bio E vitaminnal, Aloe verával, spirulina algával, shea vajjal, kakaó vajjal, édes mandula olajjal, lótusszal, gotu kólával, édesgyökérrel, zöldteával, méhviasszal, aminosav komplexummal, panthenollal, citromfűvel és citrom olajjal.  Megakadályozza, illetve csökkenti a terhesség, súlynövekedés és csökkenés okozta csíkok kialakulását. A természetes aktív hatóanyagok azonnal regenerálják, táplálják és feszessé teszik a bőrt, a kollagén szintézis stimulációja és a természetes hidratálás által.

ronicic

2017. december 26.

A terhességem 9. hetétől használom rendszeresen, most, a 18. héten fogyott el úgy, hogy este kentem be vele magam (reggel az Alverde ikonikus testvaját használtam váltótársként). Tehát arról én még nem tudok beszámolni, hogy a striák megelőzésében mennyire játszik hatékony szerepet. Ami miatt tőlem megkapja az 5 csillagot, az az, hogy gyönyörűen hidratált tőle a bőröm, mint a babapopsi, szóval azt bátran kijelenthetem, hogy pl. egy mezei testápolónál sokkal többet tud. Gyorsan beszívódik rajtam, az illata elég erős, de engem ez egyáltalán nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

malna222

2014. március 18.

Nekem nem jött be, nagyon furcsa illata van. Bár, ezt én nem nevezném illatnak. Nekem nehezen szívódott fel miután bekrémeztem magam, ragadtam is tőle. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

kozerika

2012. április 30.

Terhesség előtt használtam, csak a csípőmön lett pár stria, de az az igazság, hogy a krémet inkább a hasamra kentem (ott nem lettek striák). Szülés után is ezt használom. A striák nem tűntek el, talán kissé halványodtak. Kellemes állagú, illatú. Mivel nem szeretem az olajokat, bio terméket keresvén, ennél jobbat nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.