dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. november 28.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 990 Ft

Elősegíti a sejtek megújulását és lassítja a bőr öregedését. Helyreállítja a bőr nedvességtartalmát és megóvja bőrünket. Bőrmegújító és öregedésgátló hatás. A gránátalma egy öregedés gátló szupergyümölcs, melynek 100%-os tisztaságú kivonata a Co-Q10, növényi olajok és bioaktív növényi összetevők komplex keverékével könnyen felszívódó, fitoanyagokban, antioxidánsokban gazdag krémet alkot. Napi használatával megfiatalítja és élettelibbé teszi a bőrt, hidratál és védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben. Nem tartalmaz: Parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagot, -tartósítószert.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Októberi Lány

2019. július 14.

Isteni illatú, kombinált (igen zsíros) bőröm szépen beszívja. Nincs filmréteg és csak akkor kukacosodik ha a kelleténél többet kenek az arcomra. Hidratálása kielégítő, de csodákat nem művel. Pattanást nem okozott, ez külön dícséretes. Nappalra és éjszakára is használtam már, sminkelni is tudtam rá. Szerintem nem rossz krém, négyes fölét adnék neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Amee

2018. december 3.

Úgy fénylett tőle a fejem, hogy a Holdról is látszott volna... Azt hittem, hogy alapból ilyen pattanásos lett a bőröm, de most, hogy találtam egy másik szuper krémet, elhagytam a használatát, s a ragyák is visszahúzódtak. A Bioderma termékei drágábbak kicsivel, de a hatás ég és föld.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

KataMayaNagy

2018. november 14.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Az illatát imádom, könnyen beszívódik, és szép puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Alig várom, hogy a többi gránátalmás terméket is kipróbáljam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

palzsu

2018. január 29.

Télen csak akkor ér valamit nekem, ha kenek alá szérumot, anélkül harmatgyengén hidratál. Illata finom, de nekem túl hivalkodó. Alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

jkrisztie2

2018. január 17.

Az én bőrömnek nagyon bevált ez a krém, főleg így télen. Még ősszel vettem, azóta vannak jó tapasztalataim vele, nyáron még nem próbáltam. Illata mennyei, nem nehéz, jól beszívódó, hatásos kis kence. Most felváltva használom Alverde vadrózsás arcápoló olajával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

PHajnal

2016. november 7.

Ennek a márkának az arckrémei közül nekem ez volt az egyik kedvencem, de csak meleg időben, tére nekem kevés.
Illata nagyon jó, hidratál is, de nagyon száraz bőrre kevés szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Illata nagyon jó, hidratál is, de nagyon száraz bőrre kevés szerintem.

fannnni

2016. szeptember 6.

Nagyon jó a ráncok ellen a saját árkategóriájában, kordában tartja őket. Egyik kedvenc krémem, ha tehetem, ezt használom, főleg télen, mert nekem picit zsíros (elég zsíros bőröm van). Nyáron a gránátalmás testápolójukat használom, az könnyebb és majdnem tud az is ennyit, mint ez, de az vizesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

CsabaiAna

2016. január 21.

Ha hidratáló krémként gondolunk rá, akkor teljesen megteszi, viszont anti-aging krémként nem szerepel jól, egyáltalán nem szerepel jól... Nem venném újra. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

JuditTTT

2015. július 16.

Az én kombinált bőrömön nagyon furán viselkedett: először is csípett, majd elkezdtem izzadni tőle, nem szívta be a bőröm, hanem lefolyt róla, majd jöttek a pattanások, már két használat után. Mint egy sima óccsógagyi párszázas "hidratáló" krém, kb. úgy működött nálam. Az állaga amúgy jó, akinek odaadtam kedvelte, mert normál bőrre jó, nem szárít, nem kevés, szépen hidratálta és puha volt tőle a bőre, de semmi olyan hatása nincs, amit ír, pedig az illető utána még vett belőle többször. Szóval bio ránctalanító...nem tűnt annak. De ettől még ez hidratálónak a megfelelő bőrtípusra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

rxcsilla

2015. június 13.

Szerettem ezt a krémet, amíg ki nem derült hogy ettől vannak pattanásaim. Az illatát hamar megszerettem, könnyű kis krém, ami nem hagyott maga után ragacsos érzetet. Azon kívül hogy hidratálta a bőrömet, más jótékony hatását nem tapasztaltam. A tégely kb. fele még megvan, azt legfeljebb elhasználom a nyakamra de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).