dr. Organic

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 990 Ft

A marokkói bio argán olaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása. E különleges, egyedülállóhatásúolaj, saját fejlesztésű, bioaktív növényi hatóanyag koktéllal kombinálva hidratáló és regeneráló bevonatot képez a hajszálakon, emellett mélyen behatolva a hajszálak rostjai közé simává, fényessé és élettelivé varázsolja a hajat.

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

daliah

2023. december 30.

A márka szinte összes kondícionálóját próbáltam és imádtam, gondoltam nem tévedhetek ezzel sem. Sőt… argán olajos, nyilván jobban táplál… Hát nem! Nem tudom, ez miben más, de gubancol és szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 30.

szikszaiemese97

2020. június 12.

Sajnos nem vált be, a hajvég ugyanolyan száraz maradt, illetve az az érzésem, hogy kissé összecsomózza a hajat, így nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Rudelf

2019. április 24.

A samponjával együtt vettem meg, és teljesen ledöbbentett, hogy balzsam létére sem képes semmit sem hidratálni, sőt még tovább szárította a hajam a sampon után. Olajos pakolásokkal sikerült rendbe hoznom a száraz hajvégeket, most az egészet kezdhetem előről. Senkinek sem ajánlom, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Mimi93

2018. december 12.

A sampon párjával együtt használom. Szőkített hajam van, ami kèkre van színezve, a balzsammal bekeverve viszem fel a szintén vegán hajszínezőt. Nagyon jól hidratál, és jól működik a színezővel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Kamavi

2018. november 20.

Az illatával nem vagyok kibékülve, de már megszoktam. :) Minél "büdösebb" egy termék, annál hatékonyabbak az összetevői.. és valóban, nagyon szép az összetevők listája. :) A hajam puhává varázsolja, de sajnos a töredezettséget nem állítja meg. :( Ettől függetlenül újraveszem, ha megint akciós lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

fairynorah

2018. október 3.

Up: Fújderossz! Még 2x próbálkoztam vele, mind a kétszer két maréknyi (!!) mennyiséget oszlattam el a váll alá érő hajamra....Ugyanolyan gubancos kis madárfészkek voltak a tincseim végén,mint elsőnek, sőt egyre többet fedezek fel. Totál kiszívja a hajam, nem győzöm olajozni, hidratálni utána. Őszintén elvette a kedvem a márkától. Eddig egy barátnőnek akartam adni,de félek,h megutálna. Nagyon nem ajánlom. -2*

Én is leárazva vettem, bár nem ezt a fajtát néztem ki, úgy voltam vele, hogy jó lesz a márkát kipróbálni. Az állaga nagyon tetszik, sűrű, testvaj-szerű, az én szuper száraz hajamnak ez való. Az illata nekem nem tetszik, olyan patikás-gyógynövényes, kifejezetten örülök, hogy nem érzem sokáig. 🤗 A hatása... meg vallom őszintén ahány tincsem annyi textúrát fedezek fel, eddig ilyen nem volt 😅😃 van olyan ami remekül hidratált, gyűrű göndör,a másik mellette meg,mint a kóró, szörnyen száraz és gubancos, rossz ránézni... Nem értem 😃 lehet kimaradt, legközelebb még nagyobb mennyiséggel
próbálkozok, bár a balzsamokat soha nem sajnáltam eddig sem a hajamról 🤷🏻‍♀️ Egyelőre 3-as( -2* a hatás és ár miatt, az illatot elnézném ha működne), aztán ha mégis bennem van a hiba, majd jövök update-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Sunnyvagyok

2018. szeptember 20.

A Dm-ben találtam leárazva 1900 ft-ról 1100 ft-ra, így gondoltam kipróbálom, amúgy is szemezgettem már a termékcsalád tagjaival!

Az illata valami mennyei, igazi keleties, fűszeres, az 1001 éjszaka jut róla eszembe, így engem ez abszolút megnyert! :D

Az állaga sűrű, jól el lehet oszlatni a hajon. A hajam puha lesz tőle, az is marad másnap is! Az illata sajnos nem marad meg, de nem vonok le csillagot emiatt.
Gyönyörűek az összetevői, tele van sok sok ápoló olajjal és kivonatokkal.

Teljes áron is újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Gyönyörűek az összetevői, tele van sok sok ápoló olajjal és kivonatokkal.

Teljes áron is újra fogom venni! :)

Szintia

2018. szeptember 5.

Imádom ezt a balzsamot! Hajmosás után azonnal puhává varázsolja a hajam. Bele masszírozom a fejbőrömbe és rajta hagyom néhány percig. Könnyen kifésülhető és még másnap is puha tőle a hajam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lashes

2018. július 15.

A kedvenc mindenmentes samponomat-balzsamomat külföldön nem tudtam megvenni, ezért kerestem szükség megoldást. Az illata erős, fura, engem egy kicsit zavar. Sajnos engem nagyon-nagyon szárít. Nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

viviennoo

2018. július 3.

Mivel a samponból nem volt épp a rossmannban, így a gránátalmás samponnal párosítva használom. Az illata nem igazán tetszik, de a hatásával megvagyok elégedve. Könnyen fésülhető, puha, fényes és kevésbé kócolódó a hajam, mióta használom. Hamarosan elfogynak, remélem, most a samponjával együtt tudom beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.