Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   3225 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tápanyagokban és aminosavakban gazdag természetes koktél a szép, egészséges bőrért. A természetes bioaktív hatóanyagok lenyűgöző hatékonysággal fejtik ki hidratáló és regeneráló tulajdonságaikat. A bio méhpempő hozzájárul a kollagén mátrix feszesítéséhez, a sejttermelődés stimulálásával Vitalizálja bőrt, így egy valóban forradalmi hatásású krém hidratálja, táplálja és fiatalosan feszessé teszi a bőrt. A teljes test ápolására alkalmas. Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

e.m.e.s.e

2017. április 23.

Elég hanyag vagyok a testápolózás terén, sosem kenegetem magam rendszeresen, a bőröm egyáltalán nem igényli. Télen azonban rendkívül viszket a lábszáram, képes vagyok percekig kaparni, amivel csak rontok a helyzeten. A La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ terméket készültem megvásárolni, de Karácsonyra kaptam egy ilyen méhpempős testápolót, úgyhogy végül nem került rá sor. Valószínűleg fél év múlva ismét a Lipikarról fogok véleményeket olvasgatni online, mert még mindig furdal a kíváncsiság, de ezt a telet átvészeltem a Dr. Organic krémjével. Korábban már csalódtam a márkában, de ez a testápoló szuper! Imádom, hogy könnyen és gyorsan beszívódik, valamint a hatásával is elégedett vagyok. Nem utolsósorban az INCI is szép. A lábszáraim nagyon hálásak a Jézuskának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

baci

2016. április 7.

Isteni! Az állaga, az illata és a hatása is egyaránt. Mikor először kipróbáltam el sem hittem, mennyire imádja a bőröm. Az illata szerintem finom, én szeretem a mézes termékeket. Olykor-olykor az arcomra is kentem, nem lettem tőle pattanásos.
Sajnos le kellett róla mondanom, mert lassan koplalnom kell miatta :) Drága és gyorsan fogy, de rosszat nem tudok rá mondani. Mindenféleképpen szuper választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

DianaS

2016. február 23.

Nagyon jó testápoló, szépen hidratál és kellemes illatú. Télen, rögtön zuhanyzás után még vizes bőrre szoktam kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

tenyitomi

2014. május 18.

Pont ilyen t.ápolót kerestem,eddigi legjpbb amit használtam,bio,könnyedén felszívódó,nekem az illatával sincs bajom,egész enyhe ami van neki,tele van jóféle hatóanyagokkal,és még arckrémnek is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 18.

Eni27

2012. november 17.

Nagyon jó testápoló, bár az illata nem a legjobb, de ez általában jellemző a bio termékekre, az összetevői viszont csodásak és a hatása is az :)))

up: kb. 2 hetes használat után szembetűnő a javulás, a bőröm sokkal szebb és hidratáltabb és a kisebb felületi hámsérüléseket szépen helyrehozza

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Hibiszkusz

2012. április 18.

Szintén télen használtam, mint az olivás testvérét, és szintén egy picit kevés volt a fagyos időszakban, de el tudom képzelni, hogy tavasszal, vagy nyáron elegendő. Ezt is használtam az arcomra, és ez is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology