dr. Organic

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Bioaktív bőrápolás a városi stressz ellen

A méregtelenítő hatású aktív szén egyedülálló, természetes hatóanyag, mely természetes gyümölcssavakkal és bioaktív összetevők egyedi kombinációjával segít eltávolítani az olajos és egyéb szennyeződéseket, megtisztítja a pórusokat. A friss, tiszta és üde arcbőrért.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Water / Aqua Sodium Methyl Cocoyl Taurate ti Cocamidopropyl Betaine ti I eu Sodium Methyl Oleoyl Taurate tiGlycerin h 0 0Lauryl Glucoside ti Sodium Chloride Sodium Lauroyl Methyl Isethionate Benzyl Alcohol i I ta Parfum/Fragrance i Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil i Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Trisodium Ethylenediamine Disuccinate Charcoal Powder sz Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Boswellia Carterii OilCanarium Luzonicum Gum Oil iCitrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Extract i Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract h Polyglycerin-10 Polyglyceryl-10 Myristate eu Polyglyceryl-10 Stearate eu Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil i Bulnesia Sarmienti ExtractCananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Extract Cedrus Atlantica Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil i Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig ExtractCitrus Nobilis Peel Extract iCommiphora Myrrha (Myrrh) Oil Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Jasminum Officinale (Jasmine) Extract h Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Styrax Benzoin Resin Extract iCitric Acid kh Sodium Dehydroacetate ta Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Citronellol i Eugenol i Limonene i Benzyl Benzoate i Linalool i

Ár: 2990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

pingu89

2020. május 23.

Nagyon-nagyon jó, jelenlegi kedvenc. Nekem elég problémás bőröm van sajnos, és ez a lemosó azonnal leviszi az arcomról a gyulladást, és nagyon jól tisztít, bár kissé szárít is.
Update: Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom! Mióta tudatosabban ápolom a bőröm és figyelem az összetevőlistát, nem használok illatanyag-, illóolaj-tartalmú lemosókat sem, így ezt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

GalEvelin

2020. április 14.

Ez az egyetlen Dr. Organic lemosó, amit nem annyira kedvelek. Van valami benne, ami nagyon kellemetlen a bőröm számára, szárítja is rendesen, úgyhogy én ezt a tavaszi-nyári időszakban a vállaimra és a hátamra használom el. Arról nem is beszélve, hogy az én orrom nem tudja megszokni az illatát...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

PrincessBell

2020. február 11.

Jól tisztít és sajnos egyben szárít is, tükörfényesre "takarította" az arcomat, képezve egy nagyon kellemetlen, húzódó felületet rajta, így sajnos nem tudom használni, pedig kombinált/zsíros a bőröm.
Az illatát kellemesnek nem mondanám, de megszokható, ha valakinek ez jó a bőrére.
Használtam mellette a maszkot is, arról is ugyanez a véleményem.
Pozitívum, hogy vegán termék, viszont az ára borsos a hatását tekintve. Újravenni és elhasználni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Használtam mellette a maszkot is, arról is ugyanez a véleményem.

dreammiyss

(!)
2020. február 6.

Tesztelésre kaptam a terméket, már lassan egy éve, így bőven volt időm kitapasztalni hatásait. Kezdetben napi szinten használtam, és akkor érezhető volt a változás. Puhább, frissebb, üdébb érzete volt a bőrömnek, de sajnos költözésnél elfelejtődött a becsomagolása, és csak pár hete kaptam vissza ismét, de már majdnem kiürítettem. Külön pont jár neki, hogy vegán. <3
Összességében nagyon szeretem ezt a terméket, nem tudnék róla negatívumot írni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Összességében nagyon szeretem ezt a terméket, nem tudnék róla negatívumot írni.

chick

2019. október 30.

Nem volt rossz, de semmi extra. Akciosan vettem a radirjaval es maszkjaval egyutt. Igy megerte. Nem ezzel szedtem le sminket, ugyhogy arrol nem tudok nyilatkozni. Arctisztitasra megfelelo. Csikorgosra nem tisztit, de talan ennelfogva kimelobb is a bornek. Furi az illata, de megszokhato. Kart nem okozott, de csodat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Naftalin

(!)
2019. július 6.

07.06: Pár használatra elegendő van még benne, így napi egyszer nagyobb borsónyi mennyiséget használva szinte pontosan fél évig volt elég, így ár érték aránya is szuper szerintem, továbbra is elégedett voltam vele végig, marad az 5 csillag :)

01.05: Tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, ezúton is köszönöm :)
Volt már korábban Dr. Organic arclemosóm, a tengeri ásványos, szerettem használni, de azért elég rendesen szárított. Ezt most nagyjából másfél hónapja használom minden este a zuhany alatt, nem sok fogyott még belőle, borsónyi mennyiség elég egy alkalomra, a másik termékből kiindulva nekem ez is elég lesz kb. hat hónapig, szóval rendkívül gazdaságosnak gondolom.
Én úgy használom, hogy benedvesítem az arcom, felrázom és kinyomom a tenyerembe, felhabosítom és átmasszírozom vele az arcom. Zselés állagú, a színe ténylegesen koromfekete, ami elsőre ijesztő lehet, de felhabosítva maga a hab szürkés. Ahogy előttem is írták, az illata tényleg elég megosztó, én pacsulisnak és kicsit citromfüvesnek, szóval meglehetősen pasisnak érzem, de mostanra már megszerettem. Szerencsére arcon nem marad meg, de ruhára tényleg vigyázni kell, én a fürdős hajpántomon azért érzem, ha véletlen kerül rá :) Én használom egyébként a szemkörnyékemen, de azért óvatosan.
És az eredmény: mióta használom (bár több új dolgot bevettem a rutinomba mostanság), azt vettem észre, hogy kevesebb a mitesszerem, amihez biztosan hozzájárult. Lemosás után puha és nem húzódik a bőröm, bár én mindig hidratálok is, de közel sem az a kifejezetten feszülő érzés zuhanyból kilépve, mint a másiknál. Sőt, ha nagyon muszáj, még egy kevésbé erős sminkkel is megbirkózik, utána mindig tiszta a tonikos vattapamacs, eddig még egyik arclemosóm sem tudta ezt produkálni, szóval én kombinált bőrre kifejezetten ajánlom és valószínűleg meg is fogom venni ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

01.05: Tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, ezúton is köszönöm :)

Maffia

2019. március 9.

Semmikeppen sem mondanam csodaszernek, a zsiros bort valoban jol tisztitja, borhibakkal semmit sem csinal, osszesegeben a borom par oraval kesobb fenylik at a sminken, illetve valamit tenyleg javit a borkepen. Valoban elegge szarit, ami hosszu tavon oda vezet, hogy meginkabb beindul az arcbor faggyutermelese.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

domsike

2019. február 21.

Tegnap vettem a terméket az itt olvasott vélemények alapján, így eddig két alkalommal volt lehetőségem használni.(Este és reggel)
Én nem hiszek abban a legendában, hogy valami első használatra képes a csodára. Hát hölgyeim, THE HYPE IS REAL!!! este a segítségével mostam le a sminkemet, (tökéletesen levitte) majd hozzáértem az arcomhoz és jött a WOW, ez az enyém? érzés. Az épp aktuális pattipajtás egy éjszaka alatt a negyedére zsugorodott, a gyulladást elhagyva.
Ami nálam übergrátisz, hogy egész nap nem olajosodott/zsírosodott be a bőröm. (Ezen kívül nincs új termék a palettámon, szóval Dr. Organic-é az érdem).
Sőt, a sminkem sokkal szebb, tartósabb.
Nagyon szuper cucc, remélem nem csak az első randink volt ilyen nagyszerű, hanem előjegyezhetem egy hosszabb távú kapcsolatra. 5*!! plusz még 5 :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Sőt, a sminkem sokkal szebb, tartósabb.

viviennoo

2019. február 7.

Nekem az a termék már mindenképp nyerő, ami nem okoz pattanást. Mert nálam az csoda :) Az illatát már megszerettem, kellően tisztít, a smink nagyját is ezzel szoktam lemosni. Szárít, az biztos, hidratálni kell utána. De azért a teafás változatát jobban kedvelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

catpeach

2019. január 29.

Néhány hete használom, tényleg alaposan tisztit. Az illata kissé bizarr, gyógynövényesnek hat számomra, de hozzá lehet szokni. A bőrt azért elég rendesen száritja, hidratálni mindenképpen kell utána. Alapvetően jó termék, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate
Tisztítószerek: Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Canarium Luzonicum Gum Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Extract, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Citrus Nobilis Peel Extract, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Styrax Benzoin Resin Extract, Citronellol, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool
Színezékek: Charcoal Powder
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.