dr. Organic

Ár:   2775 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 775 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. április 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 775 Ft

Intenzív tápláló és hidratáló, antioxidáns olajsavakban gazdag olívaolaj, bioaktív natúr hatóanyagokkal, valamint vulkáni láva mikro szemcséivel gyengéden, ám hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket, a felesleges zsiradékot, miközben táplálja, hidratálja és ragyogóan fiatalossá teszi a bőrt. Alkalmazás: körkörös mozdulatokkal masszírozzuk át az egész arc felületét, majd távolítsuk el langyos víz és nedves vattakorong segítségével. Kerüljük a szemmel való érintkezést! Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Ár: 2 775 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
dalma9

2019. szeptember 18.

Sajnos az Ázsiában beszerzett arcradírom elfogyott, így kénytelen voltam valami újat kipróbálni, és úgy hiszem szerencsém volt, mert egyből egy hasonlóan jóhoz nyúltam. Tényleg teszi a dolgát, sima a bőröm a használata után, szóval egyértelműen megvan a új állandó radírom! (ennek a testradír változata is hasonlóan bámulatos)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

littlebird

2019. április 2.

Nagyon tartós bőrradír nekem régóta megvan. Jól radíroz, teszi amit tennie kell. Én testradírozáshoz is szoktam használni, mert nekem nagyon nagy a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

wildrose

2019. március 28.

Enyhe illatú, apró, de erős szemcsés arcradír, jól radíroz, szép sima lesz a bőr a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

catpeach

2019. január 29.

Nagyon kellemes az illata, nem durva szemcsés, nem sérti a bőrt. A használata után hidratált és pihe-puha az ember arca.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

anitah123

2019. január 9.

Kedvenc arcradírom, számtalanszor újravettem. Már nem kísérletezgetek mással, mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Norcsi90

2018. augusztus 3.

Egy kicsit tartottam tőle a krémes állaga miatt, mert a habzó arclemosókhoz és radirokhoz vagyok szokva, de pozitívan csalódtam. Amellett hogy radiroz, hidratál is, így nekem arckrém se szükséges, ha ezt használom. Puha, sima bőrt eredményez. Még csak a héten kezdtem el használni, de már szebb az arcom. Ez az első termék, amit kipróbáltam a Dr. Organic-tól. Valószínű, hogy ki fogok próbálni a márkától más termékeket is. :) Árban kicsit drága, de legalább szép az összetevő listája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

dorqaap

2018. január 22.

Nagyon finoman masszírozom vele az arcom heti 1-szer, és isteni, finom illata van, tisztít és hidratál. Ha elfogy és látom akcióban, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Bublup

2018. január 20.

Kedvenc mechanikai arcradírom ez és a rózsás testvére. Csodaszer kategória mindkettő, nedves arcra viszem fel, egy perc masszírozás után fent hagyom 5-10 percig, mert annyira klasszul táplálja is a bőrt. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Mauri79

2017. november 20.

Nagyon szeretem. Nem a legerősebb bőrradír, pont jó. Finom, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Nap

2017. július 17.

Nyárra vettem, ilyenkor nem szoktam egyéb hámlasztókat használni. A dr. Organic olívaolajos termékcsaládtól megszokott diszkrét, enyhén olívás illata van (ugyanolyan, mint az olívaolajos dezodorjuknak). Az elhalt hámsejteket alaposan eltünteti, és - ígéretéhez híven - tényleg nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylic / Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.