dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 7550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 7550 Ft

A Holt-tengeri sóalapvetőásványi anyagokban és ionokban rendkívül gazdag, ezáltal sokféle bőrfiatalítótulajdonsággal is rendelkezik. Öregedésgátlókomplexum, mely a Holt tengeri ásványok mellett Ernygium maritime (Tengerparti iringó) nevűnövényből származóaktív őssejtekkel, az egyedülálló Proteolea komplexummal és saját fejlesztésű bioaktív, természetes, bio hatóanyag komplexummal kiegészítve védelmet és revitalizációt biztosít az emberi bőr őssejtjeinek. A korai öregedés tüneteit rendkívül sok irányból célozza meg, kisimítja a ráncokat, hidratálja a bőrt, és visszaadja a feszességet. Támogatja a bőr természetes regenerálódását.

Ár: 7550 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

edi74

2014. május 4.

Együtt használom a többi holt-tengeri ásványos termékkel kb. 2 hónapja, és eddig pozitív tapasztalataim vannak. Többen megjegyezték, hogy szebb az arcbőröm, és én is így látom. Az utasításnak megfelelően, cseppentve használom a problémásabb területeken. Néha bizsereg, ez a hatóanyagok működését jelenti a leírás szerint :). Elégedett vok vele, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

geszter

2013. november 18.

Tavaly karácsony óta használom, ebből látható, hogy sokáig elég, de... de nem ér semmit. Kellemes érzés, jól hidratál, ezért két csillag, de az öregedést, na azt nem gátolja :) 28 éves vagyok, egy nagyon jó hidratáló mellé használom, de a homlokomon megjelent két vékonyka, de határozottan ráncnak tűnő vonal. Azt hiszem ideje valami komolyabb fegyver után nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

Imre girl

2013. november 8.

Gimnazista vagyok, de ráncosnak érzem a bőröm, ezért ajándékoztam meg magam vele fiatalodás gyanánt.
hát... enyhe kifejezés, hogy nem jött össze.
A barátom szerint, vörös lett tőle az arcom, ráadásul a fényre is érzékeny lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 8.

hát... enyhe kifejezés, hogy nem jött össze.

Morci

2013. január 28.

Felbuzdulva az ebből a családból származó arckrémek sikerén, csak megleptem magam egy ilyen szérummal is. Először csak pislogtam, mert 5.400,- forintért kínálják a 15 ml-es üvegcsét. Viszont valóban elég mindössze néhány csepp az egész arcra, ami a praktikus, könnyen használható pipettás megoldásnak köszönhetően precízen kiadagolható. Híg, folyékony szérumról van szó, ami könnyen eloszlatható, és pillanatok alatt beissza a bőr. Én éjszakára használom, kombinálva a holt tengeri éjszakai krémmel. És tényleg szépen kisimítja a bőrt, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényekből és mikroorganizmusokból is előállítható poliszacharid. Filmréteget képez a bőrön, védi a bőrt és segíti a hidratáltságát. Az összetevő gyártója szerint a Levan felhasználható a hialuronsav alternatívájaként vagy pedig annak hatásának a fokozására.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.