dr. Organic

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Bioaktív bőrápolás a városi stressz ellen

A méregtelenítő hatású aktív szén egyedülálló, természetes hatóanyag, mely természetes gyümölcssavakkal és bioaktív összetevők egyedi kombinációjával magába szívja a szennyeződéseket, olajat. Tökéletesen tiszta, friss bőrképet eredményez.

Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Kaolin 0 0Glycerin h 0 0Alcohol Denat. al Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Water / Aqua Charcoal Powder sz Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sodium Citrate Benzyl Alcohol i I ta Hydroxyacetophenone aParfum / Fragrance i Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil i Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Salix Alba (White Willow) Bark Extract gy Sorbic Acid ta Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Extract i Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract h Boswellia Carterii OilCanarium Luzonicum Gum Oil iCymbopogon Martini (Palmarosa) Oil Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil i Bulnesia Sarmienti ExtractCananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Extract Cedrus Atlantica Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil i Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig ExtractCitrus Nobilis Peel Extract iCommiphora Myrrha (Myrrh) Oil Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Jasminum Officinale (Jasmine) Extract h Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Styrax Benzoin Resin Extract iCitric Acid kh Salicylic Acid kh I gy Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Citronellol i Eugenol i

Myselfie

2018. szeptember 12.

Tesztelésre érkezett, röviden és tömören ez egy kellemes maszk: abszolút hozza a más eddig használt maszkjaim színvonalát, viszont sajnos csodára nem képes. Ettől függetlenül jó használni, szép simává és tisztává teszi az arcbőrt. Köszönöm a lehetőséget! :)

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

zorica85

2018. augusztus 29.

Hozzám is tesztelőként került, mostanában sokszor próbálkozom szenes termékekkel, mert zsíros az arcbőröm. Úgyhogy nagyon megörültem neki. Korábban a márka termékei, főleg hajápolás terén nem váltak be, de ez nagyon tetszik. Jó az illata, állaga, könnyen lemosható és szerencsére nem fog össze semmit. Nem szárítja túl a bőröm, viszont szuperül mattítja. Heti egynél többször egyelőre nem merem használni. Azt gondolom az ár-érték arány sem rossz, mert hatalmas adag. Ha elfogy és hiányozni fog akkor akár újra is venném. :)

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nano

2018. augusztus 28.

Tesztelőként köszönöm szépen a lehetőséget a próbára. :) Én alapjáraton nem használok maszkokat a rutinomban, igazán nem is tudom mi a fő funkciója. (persze tisztít és felszívja az olajas réteget , de ezt az arclemosó is hozza, nem?) Mindenesetre az én mindennapos rutinomban a manna szenes szappanja szerepel, heti egyszer pedig a lush dark angeljét vetem be. Mind a kettő aktív szenes termék, és ami fontos számomra, hogy káros anyagoktól mentes. Így nagy szenes rajongó lévén nagyon örültem, hogy kipróbálhatok még egy ezzel a hatóanyaggal rendelkező terméket. Már semmit nem kenek szívesen az arcomra (a krémmániának és a skinsmartnak köszönhetően :D) aminek van valami parfümös illata, egyszerűen beépült a kis életembe, hogy az káros, szóval nekem egy olyan termék ami esetleg kellemetlen szagú vagy szagtalan az egy nagy plusz pont, ennek sincs különösebben számomra zavaró vagy meghatározó illata. Szépen ecsettel felkenem és egy kb 20 perc alatt megszárad. Utána lemosom. Megvan az a tiszta az arcom érzés. Szerencsére lemosás után nem szárítja brutálisra az arcomat, ami szintén jó pont mert az is a halálom a túltisztítás, meg túlszárítás... komolyan semmi értelme csak még jobban dolgozik a bőröm utána. Szóval összességében kellemes és szívesen el fogom használni. Mintha halványította volna az orromon a miteszereket, jó lenne ha emiatt lenne, de sok mindent használok és épp a rutinom kialakításában vagyok így ezt nem merem egyedül ennek betudni. Mivel az öt csillag a csodaszer, ezt én nem éreztem magam részéről annak, de elégedett voltam a használatával így lett egy négyes.

Nano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

KEAnna

2018. augusztus 28.

Tesztelőként került hozzám a termék, aminek nagyon örültem, mert egy hasonló szenes drogériás arctisztítót használtam eddig és kíváncsi voltam a különbségre. Gyakorlatilag mindenben különböznek :) Nagyon tetszik a pakolás állaga, tényleg pakolás és nem egy ragacsos fullasztó maszk. Könnyen felkenhető és hamar szárad. Az citrusos illata kimondottan jó, végre nem iszapszagú az arcom. Szépen és alaposan tisztít, nyugtatja a bőrt, szépen összehúzza a mitesszereket. Könnyen és gyorsan lemosható. Elég érzékeny a bőröm,a használat után picit húzódott,de az eddigiekhez képest ez semmiség, a bőröm nem igényelte a gyors krémezést, ezért külön plusz pont :) Biztosan újraveszem.

KEAnna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

dorathlmnr

2018. augusztus 22.

Lassan 3 hete használom, és imádom! Nagyon jól be tudtam építeni az arcápolási rutinomba. A feketeszén összehúzza a pórusaimat, kevésbé vagyok pattanásos, nagyon jól tisztít. Viszonylag hamar megszárad az arcomon, így még nem is kell aggódnom, hogy kenődik. Az illata pedig szuper.

dorathlmnr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Timi96

2018. augusztus 20.

Tesztelőként jutottam hozzá, hetente 1-2 alkalommal használom. Jól tisztít, használat után sokkal szebb a bőröm. Egy negatívuma az illata, ami nekem nagyon erős.

Timi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

madri

2018. augusztus 15.

Ez nagyon jó. Nagyon tisztának érzem használata után az arcom, látványosan csökkentek a mitesszereim is. Könnyű használni, gyorsan megszárad és tényleg jól tisztítja az arcbőrt. 5/5

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ticsinky

2018. augusztus 14.

Szintúgy tesztelésre kaptam, és nagyon megvagyok vele elégedve. :)
Tökéletesen tisztítja az arcbőrömet és puhává varázsolja.
Nagyon egyszerű a termék felvitele és lemosása is, ami nálam nagy plusz pont. Az illata számomra frissítő.
Csak ajánlani tudom. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szintúgy tesztelésre kaptam, és nagyon megvagyok vele elégedve. :)
Tökéletesen tisztítja az arcbőrömet és puhává varázsolja.
Csak ajánlani tudom. :)

Africa

2018. augusztus 13.

Tesztelésre kaptam, több aktív szenes terméket próbáltam már, de nem sok különbséget éreztem a nem szenes társaihoz képest. Ez a termék viszon nagyon jól működik, csodásan kitisztítja az arcbőrt. Illata nekem nem tetszik, kicsit mintha férfias illata lenne, de ízlés dolga, nekem a hatása számít.

Africa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Caraa1

2018. augusztus 4.

Az utóbbi 2,5 évben tudatosan kerülök minden olyan terméket, amiben alkohol van, mert nem tesz jót a bőrnek, és sajnos ez a termék sem vált be. Azt gondoltam az első összetevője „kompenzálja” az alkoholt, (illetve annak azonnal tapasztalható hatásait), de ugyanazt éreztem, mint régen a sokkal olcsóbb pakolásoknál. Már természetellenesen tisztának éreztem tőle a bőröm, kipirosodott és feszült. Érzékeny bőrűeknek nem tudom ajánlani semmiképp.

Caraa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.