dr. Organic

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 7490 Ft

A bőrerősítő hidratáló krém Pro Collagen komplexummal, hialuronsavval és B7 vitaminnal csökkenti a bőrirritációt, a bőrpírt és 24 órás hidratálást biztosít: 2 óra elteltével bizonyítottan 50%-kal növeli a bőr hidratáltságát. Ez az egyedülálló remineralizáró szérum szederlevél kivonatot is tartalmaz, amely fokozza az arcbőr rugalmasságát és elősegíti a megújulását, a ráncok kisimítását. A Pro Collagen komplexumot Tahitin tenyésztett fekete gyönggyel kombináltuk, amely csak Francia Polinézia mély, égszínkék lagúnáiban található meg. Gyengéd, remineralizáló hatásának köszönhetően a hidratáló krém felfrissíti, feltölti a bőrt, és megvédi a környezeti hatásoktól.

Ár: 7490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Michelanghela

2018. december 7.

Szintén tesztelésre kaptam, még sosem használtam Dr. Organic terméket. Vízhiányos, bőröm van, amire ez a sűrű, de jól kenhető krém állagban egész jól működik, téli hónapokra pont egy ilyet kerestem, mert gazdagabb állagú, lezár, nem engedi elszökni a nedvességet, és nem hagyja, hogy a hideg és szél kikezdje a bőröm. Viszont!! Nem fogom elhasználni, mert az én koreai, minimál összetevős, alkohol és parfüm mentes termékekhez szokott rozaceás bőröm szinte sikított a szagától amikor felkentem. Elképesztően erős, nivea krémhez hasonló illata van, felkenés után még a kezemen is éreztem jó pár óra múlva és kézmosás után is. Tényleg kell ez? Dr. Organic, miért kell ennyi parfümmel elrontani egy alapvetően nem rossz téli krémet? Arról nem is beszélve, hogy az alkohol(ok) is jó előkelő helyen vannak benne.. Odaadtam anyumnak, őt nem zavarja a parfüm. Meg nem venném magamnak, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Padlizsan7

2018. november 14.

Tesztelésre kaptam, eddig néhány alkalommal használtam csak, de sajnos nem igazán vált be. Ahogy felkenem úgy érzem teljesen elnehezíti a bőrömet, és olyan mintha egy zsíros réteget képezne rajta, felkenés után a kezemet is meg kellett mosnom, mert nem szívta be a krémet. Pár esélyt azért még adok neki, mert a téli hidegebb napokon, ha nagyon kiszárad a bőröm jól jöhet ez a krém, de az biztos, hogy mindennapi hidratálóként nem fogom használni. Az összetevőitől nem vagyok elájulva, jobban örülnék ha az alkohol és az illatanyagok valahol a lista végén lennének. Az előző értékelőhöz hasonlóan a kisebb pattanásokat én is észrevettem, valószínűleg az Isopropyl Palmitate miatt alakultak ki, mert ez az összetevő eltömítheti a pórusokat. A pumpás kiszerelés viszont telitalálat, minden krémet ilyen formában kellene árulni :)

Update: Mivel nem akartam, hogy a krém a kukában landoljon gondoltam kipróbálom a páromon. Jó ötlet volt, száraz bőrre tökéletes. Megfelelően hidratál, sokkal jobban beszívódik, mint az én problémásabb bőröm esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Dhewilgirl

2018. november 12.

Tesztelésre kaptam (csak nem találom a kis felkiáltójelet), ezúton is köszönjük. Anyukámnak adtam oda, mivel 24 évesen azt hiszem még nincs szükségem anti-aging termékekre :) Anyu 52 éves, zsíros bőre van, emiatt korához képest kevés ránccal, inkább csak halvány szarkalábai vannak.
Azt mondta, hogy alapvetően nem zsírosította jobban a bőrét, nem tömítette el a pórusait. Puhította a bőrét, nem tapasztalt irritációt, az illata is tetszett neki. A bőrét egész jól hidratálta. A pumpás kiszerelés is tetszett neki. A ráncokkal azonban (legalábbis ezidáig) semmit se kezdett.
Alapvetően anyának az a legfontosabb, hogy úgy hidratálja a bőrét egy krém, hogy ne ússzon utána zsírban az arcbőre. Ezt teljesítette, viszont magától biztosan nem venné meg az ára miatt, így 4 csillagot ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

b5bea

2018. október 31.

Tesztelésre kaptam.Először este próbáltam ki, reggelre puha, bababőrt eredményezett. Másnap reggel is használtam, nem lett tőle zsírosabb az arcom, mint máskor. Néhány nap intenzív használat után már nem éreztem azt a szuper érzést, mint legelőször, h hú milyen hidratált és puha lett tőle a bőröm. Sőt, egyre inkább soknak éreztem a krémet, így már csak éjszakai hidratálóként használtam, de így is úgy éreztem, h mindennapi használatra nem alkalmas az én zsírosodásra hajlamos bőrömnek.
Az illata kellemes, gyógynövényes, nem zavaró. Tény, h puha lesz tőle az arcbőr, nem irritál, szem környékén is használható! Az adagolója praktikus, hiszen a pumpás, nem kell belenyúlkálni a krémbe. Szerintem kicsit sok krémet juttat ki, bőven elegendő az egész arcra.
A hidegebb téli időszakban újra próbálkozom majd vele, most a nyárias őszi időben nekem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

IrisAnn

2018. október 15.

Körülbelül egy hónapja használom, tesztelésre nyertem. A ráncok elleni hatásáról eddig nem tudok nyilatkozni. Az illata nekem nagyon tetszik, ahogy a pumpás üvege is. Az egyetlen bajom az volt, hogy nagyon zsíros állagú a krém, és hiába próbáltam nagyon kis mennyiséget használni, kissé így is zsírosabb lett tőle a bőröm (bár nem vészesen, de azért emiatt estére használtam csak végül). Amúgy nagyon jól hidratál, pihe-puha lett az arcom tőle. Nem irritált és nem okozott pattanásokat sem, viszonylag gyorsan be is szívódott és furcsa érzést sem hagyott maga után. Nekem nagyon tetszett, kuponnal/kedvezménnyel majd újra is vásárolom. Mindezért szerintem jár neki az 5 csillag egyenlőre (a zsíros bőr nem az ő hibája, mindent nehezen visel), a ránctalanító hatásáról meg utólag beszámolok majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Timicat

2018. október 12.

Tesztelésre nyertem a krémet és ez volt az első termékem a márkától. Az illata nagyon kellemes, a kiszerelése elég praktikus, pumpás kialakítású.
Elég zsírosnak tűnt az állaga, féltem mert alapvetően zsíros a bőröm, de a homlokomnál eléggé ki tud száradni főleg télen.
Gyoran beszívódik, és nekem nem nehezítette el a bőröm. A ránctalanító hatásáról eddig nem tudok beszámolni, mivel kb egy hónapja használom a terméket.
Viszont nekem csak nappalra vált be. Este mikor bekentem az arcom, reggelre sajnos nagyon zsíros lett. Pattanásos nem lettem tőle, és a rozaceám sem lángol, szóval ez plusz. :)
Az ára elég húzós, emiatt nem hiszem hogy újraveszem, de még kiderül mennyire válik be a ráncok terén...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Spvirgi

2018. október 12.

KB. 3 hete használom a krémet, csakis esténként. Először megijedtem, hogy egy nagyon zsíros krém, de szerencsére hamar beszívódik a bőrömbe. Kellemes natúr krémes illata van,finom puha az arcom amióta használom.Nem irritál, nem okozott pattanást, nagy örömömre 😊 Hidratáló hatása 5* , ránctalanító hatásáról csak több hónap használat után tudok mit mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Airyn08

2018. október 1.

Hárman próbáltuk ki a szüleimmel, eltérő bőrtípusra és nyilván eltérő korosztály. Úgyhogy összesítem a konklúziót. Állaga zsíros, nem vizes, de legalább könnyen beszívódik, illatra kellemes.
Anyukámmal nekünk zsíros bőrre annyira nem vált be arcon, pláne, hogy én inkább oda mattító krémet kell, hogy használjak, hogy ne legyen pattanásos. Viszont szemre kentem, ott jól esett délelőtt a kis kényeztetés, az meg, hogy a ráncokkal kezd-e valamit, szerintem nem napok/hetek, hanem hónapok kérdése, max majd utólag megírom, ha csodát művelt volna. :D
Édesapámnak viszont rendkívül jól bevált a nagyon-nagyon száraz bőrére, pedig én már mindenféle kencét adtam neki rá. Állandóan hámlik az arca, főleg az orra, de rá is csodálkoztam, hogy most nagyon szép lett a bőre, az orra, mikor tegnap összefutottunk, egyáltalán nem hámlott, és nagyon dicsérte a krémet.
Szóval zsíros bőrűeknek nem ajánlom, hiába van ráírva, hogy minden bőrtípusra (legalábbis arcra nem, max. szemkörnyékére), viszont a száraz bőrűeknek csodaszer lehet. Szerintem marad a krém a papának. :))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Timitami

2018. szeptember 25.

Három este kentem fel, többet nem merem, hiába kellene tovább próbálgatni, hiszen tesztelésre kaptam. Ez egy testes, zsíros krém, felkenés után olyan érzésem van, mintha táplálná a bőröm, de látványra... Szóval mire felkelek, zsíros a bőröm, apró pattanásszerű dudrocskák jelennek meg az arcomon, alig vártam, hogy lemossam. Vagyis nem szívódik be rendesen, tágultak tőle a pórusaim, és ránctalanító hatását nem vettem észre. Annyira örültem, hogy egy drágábbnak mondható krémet nyertem, de sajnos nekem nagyon nem vált be. Az illata rendben van, friss, gyógynövényes, abba nem tudok belekötni. Amúgy jól kenhető. Nekem krémmel ilyen kellemetlen tapasztalatom még soha nem volt, ez nagyon nem az én bőrömnek való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Debko

2018. szeptember 10.

Használom a krémet kb 3 hónapja, a nyáron rendkívül kiszárad az arcom, és ez a termék remekül hidratálja! Nem bántam meg, hogy megvásároltam a viszonylag magas ára miatt, remek termék, újraveszem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.