Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A „folyékony aranynak”nevezett bio argán olaj - hajregenerálóés védőtulajdonságainak köszönhetően - saját fejlesztésűbio olajokból és kivonatokból állóápolókomplexummal kombinálva rendkívül táplálókondicionálóhajpakolást alkot. A haj keratinrostjait azonnal táplálófoszfolipidekkel és esszenciális zsírsavakkal vonja be. Rendkívül hatékonyan táplálja és regenerálja a sérült hajat, erősíti a hajszálak belsejét, megakadályozva ezzel a hajvégektöredezését.

csaktom

2016. december 17.

eredetileg azért vettem, mert borzasztó elégedetlen voltam a tusolás közbeni testápolókkal, v mesterséges összetevők nulla hatóanyaggal (nivea), v elrontott tartósítás (eveline), de normálisat nem találtam, így bepróbálkoztam ezzel, ami ugyan hajra készült, de összetétel alapján ígéretesnek tűnt (elég sok és jó minőségű olaj és zsír, növényi kivonatok garmadája)

azóta az első számú fürdés közbeni-utáni arcpakolásommá vált, szenzációs a textúrája, a vizes bőrre kenve nagyon könnyen terül, miközben magába szívja a vizet és meg is tarja, nem csepeg, nem folyik, nagyon kellemes érzés. a bőrön hagyva úgy beszívódik, mint egy jó kis arckrém, miközben igazi különlegesség az argán mag-kivonat, a hibiszkusz, majomkenyér- és kolbászfa-klivonat

nagyon kevés is elég belőle, tulajdonképpen nem is lehet belőle sokat használni, annyira megszívja magát vízzel és olyan jól szétterül, én már az idejére sem emlékszem, mikor vettem ezt a tégelyt, amit azóta is nyüstölök

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Tuborella

2016. május 17.

Jó összetevök, jó illat, sokáig kitart, azonban nem éreztem, hogy a száraz, töredezett hajvégeimmel bármi is történt volna, pedig az egész termékcsaládot (sampon, pakolás, balzsam) egyszerre alkalmaztam. Ezen felül a vékonyszálú, élettelen hajam, baromira lelapult tőle. Nem szeretjük egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

BioLona

2015. augusztus 5.

Ha vízpartra mész, legyen az tenger vagy óceán jó ha van nálad egy ilyen jó kis pakolás!
Nem kell sok belőle viszont tényleg kellemesen fényes és fésülhetővé teszi a hajadat
De vigyázz ha sokat használod eléggé elektromossá tud válni a hajad tőle.
Sajnos az ára elég borsos, de tényleg nem kell mindig használni és sok sem kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

De vigyázz ha sokat használod eléggé elektromossá tud válni a hajad tőle.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nos, nekem mint pakolás semmi változást vagy pozitívumot nem hozott. Úgyhogy mostanában már csak mezei balzsamként tekintek rá. Tehát hajmosás után csak egy picit hagyom csak a hajamon, amig segít kigubancolni, és már mosom is le. Semmi átütő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

klaris171

2014. március 13.

Az egyetlen szilikonmentes pakolas/ balzsam, ami bevált a hosszú, szőkített, száraz hajamra. Hosszantartóan táplálja, érezhetően es láthatóan selymesebb és csillogóbb az eredmény. Kb fültől lefelé kenem fel 5 percre es nekem így nem nehezíti el hajamat. Egyetlen negatívuma számomra az illata, pedig erre nem vagyok érzékeny, de ennek brutális cefre szaga van és ez hajszárítás után is érezhető, de a végeredmény miatt mégis megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

aliz1105

2013. december 1.

Balzsamként és hajpakolásként is használtam. Az illata tetszik, nem eroteljes. Erezhetoen tartalmas, sokkal gazdagabb, mint a balzsamja. Használata után sokkal konnyebb volt kifésulni a hajam. A natur hajbalzsam hatása olyan , mintha nem is használtam volna. Na ez annál jobb, de a szilikonos hajápolókkal szemben, gyenge. A problémám az volt vele, hogy elnehezítette a hajam, annak ellenére is hogy nincs benne szilikon. amit én nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

lina1992

2013. október 7.

Bátran ajánlom bárkinek, úgy mint a hajápoló szérumot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Bátran ajánlom bárkinek, úgy mint a hajápoló szérumot :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.