dr. Organic

Ár:   3225 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 225 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkeri, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 225 Ft

Segít megakadályozni az idő előtti öregedés folyamatát. Javítja a bőr textúráját, simává, egészségessé és élettelivé teszi azt.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 3 225 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Vala111

2019. június 15.

Többféle olajat tartalmaz, ezért kell kb 2 perc amíg beszívódik, de pont az olajok miatt szeretem úgyhogy nem zavar.
Csak rózsaillatot kedvelőknek ajánlom mert erős rózsaillata van, de nem mű szerintem. Talán ha sokáig áll melegben akkor az olajok miatt megavasodik mint minden hasonló termék. Az van ráírva hogy legalább 70 % organikus összetevőket tartalmaz, de ha a fele már akkor is jó, nem tartalmaz parabént se. Akciósan vettem, teljes áron már sokalltam volna. Azért jár az 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

tara95

2017. január 25.

Mintát próbáltam, az állaga remek, jól beszívódik, hidratál....de olyan savanyú uborka szagot hagy maga után, elájulsz :D kézre elhasználom a hatása miatt de a kezdeti rózsa illatot ez váltja fel, egész testen el se tudom képzelni milyen lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

danzsu

2015. november 14.

Nem szetettem az illatát sajnos (ajándékba kaptam), bár nagyon tartós volt ez igaz. A hidratáltsága sem volt különösebb,nem kerültünk szoros baráti viszonyba. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

Piri11

2015. augusztus 10.

Aki szereti a rózsa illatát, az biztos, hogy ebben a termékben nem fog csalódni. Tömény, isteni rózsaillat, amely sokáig megmarad. Az én bőrömet nagyon jól hidratálja, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Ha este kenem be vele magam sokkal jobban tudok aludni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Catlover

2015. július 21.

Nagyon jó krém, intenzív az illata, de nekem tetszik. Kicsit lassan szívódik be, hagy egy kis zsíros érzést maga után, ezért inkább csak télen használom. Nem csúcskategória, de az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

JuditTTT

2015. július 16.

Nem voltam elájulva tőle. Az illata nem túl megnyerő, a hatása sem olyan drámaian hidratáló és nyugtató, mint pl. egy aloe gél, vagy egy kókuszolaj. Kellemes krém, de semmi több. Kézkrémnek használtam el, nem vettem meg többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

mrita87

2015. július 1.

Semmivel sem tud többet, mint egy sima drogériás testápoló, én csalódtam benne. Persze táplál és simább lesz tőle a bőr, de én többet vártam tőle, nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Veress Nikoletta

2015. április 30.

Én szeretem, bár a pasim az illatára azt mondta öregasszonyos, emiatt nem minden nap használom. Viszont könnyen kezelhető, jól beszívódik, a láthatóan száraz bőrömet megszüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

sztikke

2014. július 1.

Nem is tudom, vegyesek az érzelmeim ezzel a testápolóval kapcsolatban...Nagyon finom az illata, hamar beszívódik, de mintha kevésnek bizonyulna a hidratálása, és az illata is olyan tartósan megmarad, hogy már-már kezdem unni. Nem olyan rég vettem, úgyhogy lehet még később updatelek róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

F.Dalma

Korcsoport: < 18
2014. április 5.

Isteni az illata,a száraz bőrömre nagyon jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. április 5.

Isteni az illata,a száraz bőrömre nagyon jó

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology