Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4890 Ft

Kombinálja a csiga gél és a hasonló hatású Proteolea® komplex hatékonyságát. Hidratálja és kisimítja bőrt miközben elősegíti a megújulását és rugalmasabbá teszi azt.

A Dr. Organic csigagél-termékcsalád a Helix Aspersa Müller kivonatának kiemelkedő tulajdonságait használja fel, amelyekkel sérülés esetén a csiga saját házát és bőrét építi újra. A csigagélkivonat egyedülálló arányban tartalmaz AHA-savat, kollagént, elasztint, allantoint, vitaminokat és ásványi anyagokat, ezáltal erősíti és revitalizálja a bőrt, segít helyreállítani a sérült szöveteket, és visszaállítja a bőr nedvességtartalmát.

A termékek minimum 70%-ban biotermesztésből származó összetevőkből állnak. A csigák a begyűjtés során nem sérülnek.

Nem tartalmaz: parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont.

Ár: 4890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Martu0508

2019. március 4.

Nem használom mèg egy hete ezt a kis kencèt, de nekem eddig nagyon bejött! Mostanában elèg stresszes a munkahelyem, keveset ès rossz minősègben aludtam, ès ez a szememen nagyon meglátszott, korrektor nèlkül már nem mertem kimenni a lakásbòl. Ma viszont már igen. Sokkal hidratáltabb a szemem alatti bőr, kezdi feltölteni az apròbb ráncaim, a karikáim szinte eltűntek. Ha a tubus vègènèl járok, ès addig is ìgy fog hatni, biztos ùjraveszem. Majd jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

katalinmester13

2019. január 13.

Tetszik a színe és a különleges illata. Ezek a pozitív tulajdonságai. De nem hidratál, nem simítja ki a bőrt. Ragacsos marad egész nap. Kényelmetlen "viselet". Pár hét használat után úgy éreztem, hogy talán le kellene cserélnem. Majd egy másik szemkrémmel felváltva használtam, mert kidobni nem akartam. Pozitívuma még a fentieken kívül, hogy nem csípte a szemem. Nekem ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 13.

SHE

2019. január 1.

Nnna, én ettől a csodától bőrgyógyásznál kötöttem ki. 15ezerért rendbehozott, nem volt jó befektetés ez a kence. :)
Használtam kb 2 hétig, szép lassan puffadt, viszkető, ráncos lett a szemkörnyékem, olyan voltam, mint aki nonstop sír, nem alszik.... már komolyabb kivizsgáláson gondolkodtam, de gondoltam előbb megmutatom bőrgyógyásznak, rögtön megállapította, hogy allergiás reakció. Először nem tudtam mitől lehet, aztán eszembe jutott... nem ajánlom, az én bőröm abszolút nem érzékeny, el se merem képzelni, mit művelne egy érzékeny bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Fantasztikusan hidratál és kisimítja a szemem környékét. Tetszik az illata és a hatása is. A pasiknak meg nem kell tudniuk az összetevőket, ezt a titkot megtartom magamnak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Mona29

2018. július 17.

2 csillag a korrekt hidratálásért, de! Nekem nincsenek sem nagy karikáim, sem lilás foltjaim, így ezekkel nem tudom mit csinál, de a táskáimmal és a ráncaimmal semmit sem tudott kezdeni. Nem botox hatást vártam, de azért valami enyhe feszesítést igen. Kevés is elég volt belőle, viszonylag sokáig kitartott a tubus. A végén a krém kinyerése nehéz volt a tubusból, szétvágás után viszont kiderült, hogy még egy csomó volt benne. Ezt pedig utálom: a szétvágott tubussal kínlódást és az ujjal nyúlkálást. Az illata számomra nem volt kellemetlen, de kellemesnek sem mondanám, inkább semleges.
Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Biztosan nem fogom újravenni.

Ingrid123

2018. március 12.

Már majdnem elhasználtam egy teljes tubussal. Nekem az égvilágon semmit nem használt, sőt, inkább rontott a szemhéjak feszességén (vagy a régi szemhéj-feszesítő krémemet kívánja vissza a szemem...) Ráadásul nekem az illata is kellemetlen, erős, az állaga híg. Soha többé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 12.

vvv

2017. november 19.

Már vagy egy éve használom.
Csodát nem tesz, de korrekten hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Már vagy egy éve használom.
Csodát nem tesz, de korrekten hidratál.

Sz. Csilla

2017. november 5.

Elégedett vagyok vele, nagyon örülök a szép zöld összetevőinek és, hogy AHÁT is tartalmaz. Szeretem a natúr illatát is, kellőképpen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

A csomagolása valahogy nagyon megfogott. Sok jót ígért; csiga gél, mely megújítja a bőrt, és a sejteket. Ennek ellenére először semmi sem történt. Itt kellett volna abbahagyom a használatát, ugyanis napokkal később piros, be dagadt szemekkel ébredtem,a termék hatására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

sweetsensation

2017. augusztus 3.

Ez az első szemkörnyék ápoló, ami tényleg hatásos. Mióta ezt használom, határozottan kisimultak a szarkalábak a szemem körül, pedig nem fűztem nagy reményeket hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!