dr. Organic

Ár:   3225 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3225 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3225 Ft

A marokkói bio argán olaj A és E vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak és fitoszterolok fantasztikus forrása, mely élettelivéés egészségesséteszi a bőrt. Saját fejlesztésű, bioaktív növényi hatóanyag koktéllal kombinálva ez az öregedésgátlóolaj azonnal hidratálja és táplálja a bőrszövetet, miközben aktiválja a sejtregenerációt, simává, puháváés természetesen revitalizálttáteszi a bőrt.

Ár: 3225 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Kicsike1981

2019. augusztus 14.

Atópiás ekcémában szenvedőknek eszébe ne jusson használni. Az argán olyan erős allergén hatást váltott ki nálam, hogy egy hétig feküdtem a Bőrklinikán. Többet biztosan nem veszem újra. Amikor a Bőrklinián bekérték, hogy mit használtam az elmúlt héten és bemutattam ezt a terméket, nagyon mérgesek lettek, mivel átverés minden bio termék szerintük. Illatanyagot tartalmazó kozmetikumokat ugyanis ekcémásnak tilos használni. Biztos nem veszem újra, azóta szerencsére más gyártó termékeivel rendbe jött az ekcémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

fergus69

2019. április 9.

Testes illatu, gazdag osszetevoju testapolo, szepen bele lehet dolgozni a borbe, nem hagy ragados erzetet maga utan. Azert nem fogom most nyarra ujravenni, mert ki akarom probalni az osszeset, szoval szepen sorba egyesevel vasarolom mindig a kovetkezo uj illatot, ha elfogy az aktualis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

fannnni

2018. augusztus 26.

jó testápoló, de én arcra használom. zsíros bőröm van, de még így is kicsit zsíros neki. ráncokon annyira nem segít, de hidratál, szebb lesz tőle a bőr. személy szerint a gránátalmás testápolójukra szavazok, azt használom elsősorban arcra, ráncok ellen és hidratálásra. intenzív szaga van, elsőre nagyon erősnek hatott, de én megszoktam és szinte élvezem is. párom viszont az előttem szólöhoz hasonlóan utálja. de a hatása és az ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

doratrue

2017. december 12.

Azért csak 4 csillag, mert túl erős, fűszeres illata van. Én már megszoktam, de a férjem nagyon utálja :) Gyorsan beszívódik és jól hidratál, de az illata miatt nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

eszterke

2017. március 16.

Valóban nagyon erős, fűszeres illata van, de nekem tetszik. Illata sokáig megmarad, Férjem szerint szúnyogriasztó szaga van ... :-D Hidratáló hatása kitűnő, azonnal beszívódik és selymes lesz tőle a bőr, pedig nagyon száraz a bőröm. Kézkrémnek is bevált nekem. Egyetlen furcsasága, hogy a következő zuhanyzás alkalmával mintha egy réteg még mindig lenne belőle a bőrömön, ami ilyenkor mosódik le. Lehet, hogy nem is szívódik be maradéktalanul..Ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

DianaS

2017. január 3.

Először is nagyon meglepett az erőteljes illata, de legalább nem rossz. :) Minden nap nem is tudnám használni mert kicsit émelyítő egy idő után. A hidratáló hatása lehetne egy fokkal jobb, 2x3x át kenem magam emiatt télen. Utánna mindig illatozom, ezért is szeretem használni fürdés után, mondjuk ha megyek valahova. Párom mindig megjegyzi, hogy milyen finom illatom van, már egy légtérben is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Elkofen

2016. május 18.

Csak most májusban próbáltam Ki ezt a krémet, mert gondoltam, hogy a forró nyár beköszönte előtt gyorsan elhasználom. Többen írtátok ugyanis, hogy elég fűszeres az illata és inkább télies testápoló. Amúgy ajándékba kaptam mert 200 ml-s testápolót ilyen áron nem vennék magamnak, akkor sem ha csodaszer. Az összetétele valóban nagyon szép, de pl. az Yves Rocher, Rossmann és DM natúr kozmetikai testápolói is remek, tiszta növényi összetételűek. Azok közt is találni parabén, színezék, ásványi olaj származék és vegán + bio gazdaságból származó testápolókat. Csak azok azért olcsóbbak.
A termék hidratáló hatása egyébként kiváló és nálam maradéktalanul felszívódott a krém. Szinte éreztem, hogy nagyon jót tesz a bőrömnek.
Előttem már írták, hogy az illata nem mindenkinek jön be. Ez így van. Anyukám például nem panaszkodott rá. Én viszont már az első felkenéskor éreztem, hogy eszméletlenül fűszeres, de csöppet sem édes, vagy nőies illat. (Erős szegfűszeg, fahéj és bors keveréke csapott meg.)
Kb. mintha egy drogériát, vagy fűszerüzletet öntöttek volna a testemre. Ráadásul nagyon intenzív is, így a férjem azonnal megérezte rajtam. Azt mondta, hogy ez inkább szinte férfias illat, de semmiképpen sem kellemes-vonzó-nőies szag. Szerinte mintha egy drogériából szabadultam volna és fintorgott. Szóval az esti fürdések után, ha ezt kenem magamra akkor nehéz lenne a párom elcsábítani. Amúgy én sem találom finomnak az illatát, de legalább elviselem.
Ezt a krémet azért elhasználom, mert tényleg szuper hidratáló testápoló. Kimagaslóan jól teljesít. Csak kár hogy nekem ilyen drága és kellemetlen illatú. :-( Magamnak ezért valószínűleg nem fogok venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Adelige

2015. március 28.

Egyszerűen fantasztikus! Alig használtam még, de ennyire jól hidratáló krémet még nem találtam. Eddig. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

balkanfan

2015. január 29.

Nagyon jól hidratál, de kicsit nehezen szívódik be. A tusfürdőjével együtt használva gyógyír lehet a száraz bőrre. Ugyan nem ez a kedvenc Dr. Organic-termékem, de mindenképpen csak ajánlani tudom. Az ár-érték arányt is megfelelőnek tartom, mert kevés krém is elég egy-egy használat esetén, nem mellesleg az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 17.

Ápoló, hidratáló hatása nagyon jó. Illata különleges, nem mindenkinek jön be, nehezen lehet kenni, pedig állaga megfelelő, kicsit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!