Dr. Sacher's

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina_01, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 250 ml

kisshenna

2020. március 11.

Évekkel ez előtt kijött rajtam egy bőrallergia, aminek következtében a fél arcom tele lett apró tűhegynyi hólyagokkal. Miután azt a gyógyszer visszahúzta és leszárította, ez volt ami rendbe hozta az arcom. Évek óta használom, még sohasem csalódtam benne, az arcom puha és selymes tapintású lesz, testápolóként is megállja a helyét. Mindig tartok belőle otthon vészhelyzet esetére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

szanikaH

2019. december 19.

Ez a krém valami csoda, a téli ekcémás kezemet egy hét alatt rendbe tette. Nagyon sok fajta krémet kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban.
Eddig csak kézre és arcra használtam, hihetetlen puha, élettel teli lett tőle a bőröm, imádom. Illata kellemes, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

drsuzy

2018. május 17.

Anyukám és én is ezt használjuk, nagyon jó arcra, testre egyaránt. Száraz bőrre nekünk bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Krisztinaia

2018. április 28.

Nagyon jól bánt a ripityára, véresre repedt kezemmel.
Hatása miatt bekerül a top 5-be, viszont az illata/állaga miatt kicsit kényelmetlenül nehéz érzete volt számomra, hiába szívódott be gyorsan.
Ár-érték arányban szuper jó, a kiszerelése nem tetszik, nem tartom higiénikusnak. Sokat használtam, nagyon csúnya kézre és nekem undorító, hogy bele kell nyúlni azzal a kézzel, és az egyre szebb kezem abba nyúl vissza..
A kupak csavarós része körül és a tégely tetején nagyon ronda volt ahogy a kis ottmaradt krém beszáradt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Nagyon jól bánt a ripityára, véresre repedt kezemmel.

erikaa

2017. május 17.

Pingvin patikából szereztem be én is. Nekem nagyon tetszik az édeskés illata. Egyenlőre még csak a kezemet illetve a könyökömet kentem be vele (extra száraz volt már). És tényleg megállapítható hogy csoda szer. Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőr, nekem ici picit ragacsos érzetet hagy maga után de ezt leszámítva szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

kismano000

2017. február 1.

Szőrtelenítés után használom, gyorsan felszívódik és hidratál. Nem lesz pattanásos utána a felület. Nagyon erős a gyulladáscsökkentő hatása, az illata is rendkívül finom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Csicseri

2017. január 26.

Nagyon jó krém, pingvin patikás beszerzés. Testes, mégis könnyű. Könnyen kenető, hamar beszívódik, egyáltalán nem ragacsos utána bőr. Testápolóként és arckrémként is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

buzavirag

2016. december 11.

Pingvin patikában jutottam hozzá kedvezményes áron. Annyi pénzért szinte ajándék volt! :) Nagyon jól hidratál, meg vagyok vele elégedve, már kb. a felét használtam el. Én lábszárra, karra, meg a szárazabb területekre, körömágyamra is használom. Engem az illata kicsit zavar, engem rágógumira emlékeztet, de ezen felül jól teljesít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

guppi666

2016. január 12.

Nagyon szeretem. Mindenre jó. A begyulladt körömágyat egy éjszaka alatt rendbeteszi. Kiszáradt könyökömre minden krémet kipróbáltam már, de egyedül ez hozta rendbe. Gyulladt szőrtüszőket is nagyon hamar megnyugtatja. A legjobb lábápoló krém. Kellemes, nem túl erős az illata, nagyon puha lesz tőle a bőr, gyorsan beszívódik, az ára is kiváló. Mindig van itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

bugosgizi

2015. szeptember 19.

4 évig használtam ezt a krémet. Nagyon imádtam a bőröm puha és bársonyos lett tőle. Aztán párom szólt hogy a körömvirág szagától forog a gyomra. Én azt hittem ez csak duma. Megszagolta és lesápadt és kishíján jött vukk. Szóval már egy éve nem használom. De most ismét hozzájuthatok egy ilyenhez és nem bírok nemet mondani rá. Én imádom ezt az illatot és a hatását méginkább. Még a komoly fizikai munka mellett is olyan puha volt a kezemen a bőr tőle hogy sorra kérdezték mit csinálok vele...
Egyedül talán csak az arcbőrömnek nehéz kissé. Viszont lábápolóként is utolérhetetlen. Egy használat után érezhető az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.