Dr. Sacher's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   gyógyszertárak, patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexa9030, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   gyógyszertárak, patikák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aprilla

2017. július 30.

A legjobb krém a kezemre,amikor száraz. Nagyon hatásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

A legjobb krém a kezemre,amikor száraz. Nagyon hatásos.

epresfagyi

2014. december 31.

ma váltottam be rá a pontjaimat a patikában. Megbántam, utánanézhettem volna jobban az összetevőknek (vagy észben tarthattam volna mit kell kerülnöm az érzékeny bőrömmel). Kézkrémnek, esetleg lábra használom majd el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

ilcsi

2014. október 28.

Ajándékba kaptam a várandósságom során.Nagyon viszketett a bőröm bármivel kentem. Ez a krém már az első használat után csökkentette a viszketést. Igaz mikor elfogyott inkább natúr shea-vajat vettem amiben nincsenek adalékok.Nagyon szerettem ezt a krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.