Dr. Scheller

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncos, megereszkedett bőrre.

Argan Oil & Amaranth Anti-Wrinkle Anti-Wrinkle arcolaj
Ár: 2000,- , Eladó: Chayenne
Állapot: Teljesen új dobozában, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Boriskajuliska

2018. január 24.

Szép tej állagú szérum, ami nagyon gyorsan, maradéktalanul felszívódik. 2-3 hete használom közvetlenül az arcpermet után, és arra rétegezem a többi krémemet. Magába kevés lenne, de nem is arra lett kitalálva. A fűtési szezon miatt picit dehidratáltabb a bőröm ezért csak 4 csillag, de tervezem a márka más termékeit is kipróbálni, azzal rétegezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 24.

naturefun

2017. december 17.

Két hete használom a termékcsalád nappali hidratálója alá esténként, egyelőre megelőzés céljából, sok dolga még szerencsére nincs. Az apróbb ráncokat viszont szemmel láthatóan kisimítja, a bőrt frissíti. Hidratálásra önmagában nem elég, de nem is ez a funkciója, krém alá viszont ideális. Egy csepp elég az egész arcra, kezdetben ragad, de ez az érzés hamar megszűnik. Illata valóban erős, de meg lehet szokni.

Update: Már a harmadik üveggel veszem, nagyon szeretem. Nem zsírosodik a T-vonal, kisimul a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 10.

Értékes hatóanyagokkal rendelkező szérum, gyors felszívódással. Egyáltalán nincs utána sem ragacsos, sem olajos bőrfelszín, ezért akár reggeli smink alá is felvihető, amikor minden perc számít. Nem próbáltam még a márka más termékeit, de a szérummal szerzett tapasztalatok alapján bizalmat szavazok nekik is. Sajnos az olajokat a mai rohanó világban elfelejtettük, nem értékeljük eléggé, ebbe a termékbe is jutott nyomokban belőle, a kellemes komfortos hatás minden bizonnyal ennek is köszönhető. A ráncokat persze nem tünteti el sem egy, sem két üveg szérum, azokért megdolgoztunk az évek alatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 10.

Viktorialashes

2016. november 11.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot. Ez a második üvegcse amit vásároltam, az előző amla olajos szérum volt.
Én ezzel is ugyan olyan elégedett vagyok mint ez előzővel. Tökéletes arc mosás után este-reggel és emúlik a viszkető, feszítő érzet miután az arcoma maszírozom. Nem marad ragacsos a bőröm és teljesen felszívódik. Alapozás előtt is tökéletesen be vált.
/23éves vagyok, korpás szeboreás bőr, tág pórusokkal, felszíni vízhiánnyal párosulva./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Wey1122

2016. október 13.

Már 3x vettem újra szerintem ez mindent elmond róla! Ránctalanításba nem hiszek csak a megelőzésbe az idő vasfogát nem tudja megállítani ! 38 éves vagyok mindjárt ráncaim még nincsennek remélem egyhamar messzire elkerülnek. Ár érték arányba szerintem teljessen rendbe van valóban picit szárít amit én személy szerint nem bánok a vegyes bőröm miatt. Jó kis szérum kisebb kihagyások után mindig visszatérek hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Pocok1972

2016. július 4.

A krémnél leírtaj itt is érvényesek, nem jött be sajnos, több esélyt nem adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

turbolya

2016. május 15.

Nem szerettem, semmilyen jótékony hatását nem tapasztaltam, nem bántam, mikor elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

hvcs

2015. január 25.

Nagyon jó kis szérum! Könnyű nyári hidratálónak egyszerűen zseniális. Eleinte aggódtam, hogy kevés lesz, s a nagyon száraz bőrömmel valami zsírosabbra is szükségem lesz mellette, olyan kis vizes állaga van. De ehhez képest szuperül hidratál, semmit nem kell használnom utána! Télen persze már szükségem van valami erősebbre, de a meleg szezonban szuper.

Az egy csillag levonást egyrészt az ára miatt kapja, másrészt az anti-wrinkle felirat miatt. Ez nem egy ránctalanító ám, ez egy hidratáló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Tvylvis

2015. január 11.

Kifejezetten szeretem a márka szérumjait, most éppen ez volt soron (a következő a vadrózsás). Nálam nem okoz semmiféle irritációt, pattanást, egyenetlenséget. Reggel használom, mert nagyon gyorsan és mindenféle maradvány nélkül beszívódik. Az illata nem különösebben jó, de nem is túl domináns, az állaga mondhatni a szokásos a márkánál. Azt nem tudom megállapítani, hogy önállóan mennyire hidratál, feszesít, mert utána használok hidratálót. Összességében kifejezetten szeretem használni, remélem, a jövőben majd meglátszik a szorgos arcápolás :-). Ja, és natúrkozmetikum, ami nálam alapfeltétel. Ár, használhatóság (nagyon szeretem például a pipettás adagolóját), összetevők szempontjából nálam megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Dorcsa

2014. december 18.

Mostanában több új termékkel próbálkoztam, hogy sikeresen beépítsem őket a bőrápolási rutinomba. De a helyzet, nem hogy javult volna, inkább még rosszabbodott. Mivel több bűnösre is gyanakodtam, ezért kísérletezésbe kezdtem és sajnos ő lett a bűnös. Tegnap este csak ezt használtam, reggelre a homlokomon és az orrom körül több kisebb fehér pattanásszerű valami jelent meg. Én arra gyanakszom, hogy a bőröm a glycerint nem bírja és ebben sajnos a második helyen áll az összetevőlistán.
Ha leszámítom a problémát amit okozott, sajnos akkor sem tudok semmi pozitívumot mondani. Az arcom vízhiányos, de fehér komedókkal küzdök, amiket ha eltűntetek, akkor megmarad a nyoma, de ezen se segített és a hidratálása sem valami nagy szám. Az én bőrömmel tehát egyáltalán nem jöttek ki. :/ Számomra erősen pénzkidobás kategória, nem tudom mire fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Glucose
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.