Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló és pigmentfolt-halványító szérum, mely lágyítja, hidratálja a bőrt, és kiegyenlíti a bőrszínt. 100%-ban szilikonmentes, ásványi olaj mentes, organikus illatanyagokkal és kivonatokkal készült, szintetikus színezékeket nem tartalmaz.

Bőrgyógyászítilag tesztelt.

roseanne

2019. január 1.

Nagyon-nagyon megszerettem. Nyáron vettem észre magamon, hogy jéé, eltűntek a 40 évesen összeszedett bárányhimlő okozta foltok. Mitől lehetett? Ezután erre pár hónapra jöttem rá, hogy tulajdonképpen én egy pigmentfolt-halványító szérumot használok, akkor valószínűleg ettől! (Abban a hitben voltam sokáig, hogy ez egy ránctalanító szérum...) Szóval, úgy hatott, hogy nem is ezt vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Sueann

2018. november 25.

Nekem bejött ez a szérum. Nappali krém alá használom, ami másik natur márka. A pigment halványitó és ránctalanító hatásról egyelőre nem tudok kommentelni, amúgy is a megelőzést fontosabbnak tartom, de a bőröm szereti és a nappali krémmel együtt jól karbantartják a bőröm. (nem zsírosít és hidratált bőr) És ami fontos, azon kevés termékek egyike, ami nem irritálja a bőröm, és nem hoz elő bőrpanaszokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

Tvylvis

2015. február 27.

Most épp ez volt soron a márka szérumjai közül, a következő a gránátalmás lesz....
Olyan csodát, hogy két pillanat alatt kisimítja, egységessé teszi a bőrt egy szérum, natúrkozmetikumtól nem várok (a hagyományos kozmetikumokban is leginkább a szilikonnak köszönhető a pillanatnyi selymesség). Én inkább abban hiszek, hogy jót teszek a bőrömmel ezekkel a hatóanyagokkal, és ez hosszútávon fog majd kiderülni.
Állagra nagyon hasonlít a jojobás verzióhoz, csak ez sokkal inkább tejszerűbb (elnézést mindenkitől, de szerintem ezt használják a felnőttfilmekben is, ha a szereplő nem tud teljesíteni). Gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen réteget maga után. Az illata tényleg vadrózsás, kicsit zöldes, füves illat, hamar elillan (a másik kettőhöz képest szerintem elfogadhatóbb illatú, de igazán azoknál sem zavart).
Én összességében teljesen elégedett vagyok az árát és a tudását tekintve, szívesen használtam. Nincs kizárva, hogy újra megveszem, de most felfedeztem egy másik márkát, amelyiknek hasonló árban van többféle széruma, azokat is ki szeretném próbálni. Nagyon erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology