Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bogarka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100 %-ban szilikon, ásványi olaj és szintetikus színezéktől mentes. A termék bőrbarát tulajdonságait és hatékonyságát dermatológiai vizsgálatok támasztják alá. Ellenőrzött natúr kozmetikumok a német BDIH minősítésével. A Phytosolve hatóanyag segítségével a két természetes alkotórész egyike, kívülről befelé hat, a másik hatóanyag pedig mélyen a bőrbe jut, és ott bentről kifelé fejti ki hatását. Ez a kettős hatás erősíti a kezelés eredményét. Védi a bőrt a nedvességveszteségtől és hatékonyan csökken a bőrpír.

Kiszerelés: 40 ml

csadri

2015. április 1.

A tél folyamán használtam el egy tubussal. Könnyű krém, jól hidratál, de számomra csak nedves bőrre kenve kenve volt hatékony és használható, mert tényleg kukacosodik. Nedves bőrre viszont nagyon bevált! Az összetevők jók, az érzékeny, rosaceás bőrömet sem bántotta. A pórusaim láthatóan összehúzta, s bár normál/vegyes bőrre ajánlott eredetileg, az én száraz bőrömnek is megfelelt. Reggel-este ezt használtam. Egy dolog zavar benne, de az nagyon, és pedig a szörnyen erős illata! Emiatt egy pontot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Missy

2014. december 31.

Használom már egy ideje ezt a krémet. Az illatát szeretem, a bőröm hamar beszívja. Jól mattít, de biztos nem veszem újra. A hatása olyan semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

csillag

2014. október 15.

2 hete minden este hasznàlom. Csak jòt tudok mondani ròla, egészséges, hidratàlt bőr reggelre. A szérumra vágytam, de véletlenül ezt vettem meg. Tovàbbra is a szérum a cél, de nem csalòdtam ebben a krémben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Lills

2014. július 9.

Számomra használhatatlan :(( A szérumot szerettem volna megvenni, az nem volt, gondoltam ez jó lesz addig amíg azt nem szerzem meg.
Sajnos nekem is "kukacosodik", jön le az egész. Kezemre használhatnám, de oda sem jó érzés felkenni, nagyon tömény, fura réteget képez ott is. Az illatával sem vagyok kibékülve, erős, engem nagyon egy olyan dologra emlékeztet amit nem szeretnék az arcomra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

2014. május 13.

UPDATE 2014. 05. 13.
Mivel senkinek nem kellett, adtam neki még egy esélyt. Borsónyi mennyiséghez adok két cseppet a szérumjából, összekeverem a tenyeremben és úgy kenem fel. És úgy tűnik így jobban működik, most nem okozott kis patikat. Ráadásul a keveréssel a szérum önmagában történő használatakor jellemző ragacsosság is kiküszöbölhető.

2014. 04. 03.
Mivel a szérum nagyon bevált, kedden megvettem ezt a krémet is. Háromszor használtam eddig, éjszakára, úgy, hogy borsónyi mennyiséghez adtam 2 csepp szérumot. Jól működött, de mára több kis pattanás jelent meg rajtam, ami nem jellemző, és semmi más változás nem volt az arcápolási rutinomban, úgyhogy biztos ettől van. Sajnálom, mert amúgy nagyon jó volt az első benyomásom róla, a pirosságot nagyon szépen lehúzza reggelre és kellemes a használata is, nekem egyáltalán nem kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

UPDATE 2014. 05. 13.

2014. 04. 03.

szofi007

2013. december 22.

Az egyik legjobb hidratáló krém, amit mostanában próbáltam.Gyorsan felszívódik, az illata kellemes,puha és sima lesz tőle a bőröm.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

médea

2013. augusztus 4.

Kipróbáltam, nem nagyon hidratál, csak éjszaka használtam mert darabokban jön le akkor is ha vékonyan kenem fel. Érdekes módon a kezemről nem, ezért pár napig kézkrémként használtam, de mivel a kezemre még kevesebb, (mert szárazabb az arcomnál) végül kidobtam. De a hasonló szérumot nagyon szeretem. Egyszerre vettem őket, de ez sajnos nekem csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 4.

bogarka

2012. december 26.

Nekem eddig ez a krém vált be legjobban -most télre. Próbáltam már mindenféle bio-nem bio krémet. Alapgond, zsíros, de vízhiányos, gyulladásra hajlamos bőr, amit az akneroxid szétszárít, ez a krém pedig helyretesz. A sensibioról zengtem ódákat, nos ez nekem jobb is talán : ár érték arányban sokkal jobb: 40 ml kiadósabb krém kerül 2000 párszáz forintba, természetesek az összetevői, és ami még nagy előnye hogy az én alapozómmal sokkal jobban idomul,végre egy krém amit nap közben is tudok használni alapozó alá. Hidratál, nem tömi el a pórusaimat, nem zsírosít,mégis táplál. A felvitellel óvatosan érdemes bánni, ha sok megy fel, kis morzsákban feldörzsölgethető, az nem szép látvány. Nincs benne fényvédő, de télen/ alapozó alá nem érzem most szükségét. Nem csodakenőcs, de nagyon kényes a bőröm, és ez nem ront, hanem valamennyit korrigál a helyzeten, és árban egészen jó.Szerencsére szilikonmentes(én nem bírom), alig van illata, matt bőrfelületet ad.

update: kukacosodik, kukacosodik :( csak estére tudom használni, nedves kézzel kell felvinni, mert akár mennyire vigyázok a felkenéssel, az egészet le tudom dörzsölni a bőrömről, még így is. ez így nem annyira jó :( reggelre azért visszatáplál, de nagyon zavaró az a lepergő réteg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Antioxidánsok: Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Squalane eo 1 0

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0