Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsesz, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Argánolajjal és amaranttal.

krémh

2013. augusztus 7.

Édesanyámnak vettem, de a ránctalanító hatás nem érvényesült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Édesanyámnak vettem, de a ránctalanító hatás nem érvényesült.

Moncsesz

Korcsoport: >54
2013. február 2.

Mindig is volt vonzódásom olyan márkákhoz, amelyek alig ismertek, nem" folynak a vízcsapból is", mivel nem vagy alig költenek reklámra. Az én számomra ilyen a Dr Scheller. Véletlenül akadtam rá valamikor a 2000-es évek elején egy Dm-ben. Az eladók nem nagyon tudtak a márkáról tájékoztatást adni, a könyezetemben sem ismerte senki. Mégis másnap visszamentem és megvettem az akkori kínálatból a bőrömnek megfelelő krémet: a kovaföldeset sötétlila tégelyben .

Hittem a leírásnak, az igényes csomagolásnak, az orvosságos üvegre hasonlító kinézetnek.
Nagyon jól tettem, hogy mellette döntöttem, teljesítette az elvárásaimat, egy igazi kincsre találtam benne.Kiderítettem a magyarországi forgalmazót, és szereztem egy termékismertetőt, mert többet akartam tudni az új szerzeményemről. ( Ezt tulajdonságom a mai napig megvan, szeretem ismerni a hátteret.)
Aztán amikor újra meg akartam venni, már nem lehetett kapni.
Ez a márka egyszer kapható, egyszer nem kapható. Aztán néha itt-ott újra megjelenik.
A termékeket sokszor megújítják, változtatnak az összetételen és a csomagoláson is.
Nagyon szerettem a mandulaolaj-homoktövis krémet, később a fehér teásat.
Sajnos itthon soha nem lehetett kapni a teljes termék kínálatot.

A Dr Scheller krémek nem oldják meg néhány nap alatt a problémát, nem is állítják róluk, hogy néhány nap alatt éveket fiatalodunk tőlük, vagy nyoma sem lesz a pattanásoknak.
Viszont rendszeres használattal szépen, megbízhatóan dolgoznak a bőrben.
Jártam már én is úgy néhány ismertebb márka termékével, hogy 1-2 nap elteltével valamit hirtelen dobott a bőrön, de pár hét után már nem nyújtotta ezt a teljesítményt. Sőt!
Hát ez nem ilyen.
Hogy konkrétan a képen levő krémről is írjak: ez is szépen, fokozatosan működő termék, az én érett bőrőm nagyon szerette. Aztán amikor elfogyott megint nem lehetett kapni.
Azóta már láttam, hogy megint másfajta csomagolásban vannak, de talán csak 2-3 félét lehet kapni itthon belőlük.

Kicsit többet írtam a kelleténél, de talán többeknek érdekesek lehetnek a márkával kapcsolatos tapasztalataim.Mindenesetre untatni nem akartam senkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. február 2.

Aztán amikor újra meg akartam venni, már nem lehetett kapni.
Nagyon szerettem a mandulaolaj-homoktövis krémet, később a fehér teásat.
Sajnos itthon soha nem lehetett kapni a teljes termék kínálatot.

Viszont rendszeres használattal szépen, megbízhatóan dolgoznak a bőrben.
Hát ez nem ilyen.

gedit60

Korcsoport: >54
2012. február 29.

Nagyon szeretem ezt a krémet, jó az állaga, nem lesz tőle zsíros a bőröm, kellemes az illata, és szuperek az összetevók! Valóban egy csodaszer! A Dm-ben, de nem mindegyikben volt kapható, sajnos már hónapok óta nincs sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate