Dr. Wolff

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 29.

Kiszerelés:   250
Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Samponok

A haj számára értékes mikrotápanyagokat tartalmaz, így biotint, magnéziumot, kalciumot és cinket.

Csillag2812

2020. november 29.

Sajnos nekem sem jött be ez a termék :( Nagyon korpás és zsíros lett tőle a hajam. Utána vehettem rá korpásodás elleni sampont.. pár használt után el is ajándékoztam, nem vettem észre, hogy kevésbé hullott volna tőle a hajam.. viszont a Plantur 21 kondícionáló sokkal jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

spicychicken

2020. július 14.

Sajnos nekem nem jött be. Elnehezíti és zsírossá teszi a hajamat. Inkább a zöld Plantur39 terméket használom, még akkor is, ha az 40 körüli nőknek ajánlott amitől távol állok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

anndee

2020. május 27.

Januárban úgy döntöttem,hogy hajnövesztési projektbe kezdek :D Ekkor vettem meg ezt a sampont,s bár eleinte húztam a számat az árára,utólag úgy érzem,hogy teljesen megérte,hiszen így május végén még mindig van benne 2-3 hajmosásnyi adag. Nagy reményekkel vágtam bele,a hajam szezonálisan hullik, vashiányos is vagyok. Emellé a sampon mellé még megvettem az Yves Rocher hajhullás elleni kúráját,amit a samponba keverve vittem fel, tehát nem tudom,hogy pontosan melyik fejthette ki (jobban) a hatását,de az biztos, hogy meglepő gyorsasággal kezdett nőni a hajam. Ugyan mérőszalaggal nem mértem, de az előtte-utána képek magukért beszélnek,illetve az ismerőseim is megjegyzik, hogy milyen hosszú lett a hajam. A hajhullás mérséklődött,de ez akár a vitaminoknak is betudható. Szeretem a sampon állagát, kellemes az illata is, és nagyon kevés elég ahhoz, hogy jól felhabosodjon. A fejbőrömet nem szárítja, nem is viszketek tőle,a hajvégeim pedig amúgy is szárazak,de nem ront rajta. Sajnos a zsíros hajammal nem kezdett sok mindent, ugyanolyan időközönként mosom, de ezt nem is ígérte. Összességében úgy gondolom, hogy az utóbbi időben ez volt az egyik legjobb sampon, amit használtam, most szeretném a Varga gyógynövényes samponját kipróbálni, de ha nem válik be,bármikor visszatérnék ehhez, akkor szezonális jelleggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Eneee

2020. április 8.

Egy féléves hajhullás, illetve gyökérkezelés után (valószínű ettől hullhatott, mert a vérképem rendben van), nagy reményeket fűzve, vettem meg. Amire vettem, arra jó, mert nem hullik a hajam, de nem is nő, illetve rettenetesen zsíros hatású, lelapult marad. Nekem, akinek vékonyszálú, és a legócskább sampontól is selymes, és puha, hát ettől borzasztó sprőd, fénytelen...
Tény, hogy kevés kell belőle, kb két hónapja használom, és még kb a harmada megvan. De újra nem venném :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

sabomatilda

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Én nagyon imádom!!! Tavaly vettük először és most kétszer annyi hajam van és sokkal hosszabb, mint akkor!! Örök kedvenc! Mindenkinek nagyon ajánlom, az illata is finom, jól habzik.
Ui: Én hajvitaminnal együtt használtam, valószínűleg az is közreműködött ebben a pozitív változásban

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

Liara0826

2019. április 5.

1-2-szer próbáltam ki, akkor valóban kevesebb hajam hullott mosás után, viszont elég lapos és száraz lett tőle a hajam. A hajam állaga nem igazán tetszett utána, viszont ha hajhullásról van szó szerintem az egész termékcsalád hasznos. Én a Plantur 39 hajszeszt használom, azt tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Kinguska09

2019. február 16.

Eddig lekopogom az egyik legjobb sampon amit probaltam !

1. Jol habzik es jol tisztit
2. Keves kell belole
3. Az adagolo resze jo “nem marad benne a negyed tubus” a vegen
4. Szep fenyes lett tole a hajam es mintha erosodott is miota hasznalom
5. Kevesbe hullik a hajam
6. Igaz nekem “csak” 2 napot bir ki az ujrazsirosodaaig de alapbol zsiros a hajam

Eddigi tapasztalataim alapjan egy jo minosegu samponrol beszelunk 3000 ft korul szoktam vasarolni jelenleg csak ezt probaltam hajapoloval es balzsammal kombinalva. Nekem megeri az arat es ami fontos nem szaritja ki a fejborom nem okozott irritaciot . Hasznalat utan dus es fenyes a hajam .remelem hosszabb tavon tudom hasznalni es “nem szokja meg a hajam ezt is olyan gyorsan mint altalaban . Ujra vettem 2-3 flakonnal hasznaltam mar belole

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Eddig lekopogom az egyik legjobb sampon amit probaltam !

1. Jol habzik es jol tisztit
2. Keves kell belole
3. Az adagolo resze jo “nem marad benne a negyed tubus” a vegen
4. Szep fenyes lett tole a hajam es mintha erosodott is miota hasznalom
5. Kevesbe hullik a hajam

Doracsk

2019. január 10.

Nekem nagyon bevált. Kevés, ritka hajam van a fejtetőn, rengeteg helyen jártam már, sok speciális terméket kipróbáltam és igazán semmi nem okozott pozitív változást, de ez a sampon a hajszesszel kombinálva végre javított a helyzeten. rengeteg babahaj jelent meg a fejbőrőmön már 2 hónap után jelentkeztek és csak növekednek a kis antennáim :)
Ajánlom a 2 termék együttes kipróbálását, nekem ez vált be. közben elkezdtem szedni a BioTech Active Woman (~4000 FT, TELJES KÖRŰ MULTIVITAMIN ÉS ÁSVÁNYI ANYAG ÉTREND-KIEGÉSZÍTŐ. KÖZÉPPONTBAN AZ EGÉSZSÉGES ÉS SZÉP HAJ, BŐR ÉS KÖRÖM) lehet hogy ennek a hatása is hozzájárult a növekedéshez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

mosolyto

2018. szeptember 10.

1. Két hónapja használom és sűrűbb lett a hajam, dúsabb, nem is hullik annyira.
2. Kevésbé zsírosodik, az elején kellett kétnaponta mosnom, most már csak háromnaponta. (Alapból gyakran mosók hajat.)
3. Nagyon szárította intenzív hajbalzsam és hajvégápoló mellett.
4. Alig fogyott a dobozból, pedig gyakran használom. Nagyon jól habzik, nem értem a többi miért nem tudja ezt.
Összességében elégedett vagyok, most felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

1. Két hónapja használom és sűrűbb lett a hajam, dúsabb, nem is hullik annyira.
3. Nagyon szárította intenzív hajbalzsam és hajvégápoló mellett.
Összességében elégedett vagyok, most felváltva használom.

Rin2

2018. augusztus 22.

Nem tudom mi történhetett, de elkezdett hullani a hajam. Soha nem fordult velem elő ilyen így eléggé megijedtem. Aztán anyósom ajánlotta, neki a plantur 39 van.
2 hónapja kezdtem el használni, megszűnt a hajhullás, már csak kb 2-3 szál hullik ki. És még mindig van a tubusban. Anyósomnak szintén bevált. 5*

(Bár nekem is zsírosítja a hajam, de mindig is ilyen volt úgyhogy emiatt nem pontozom le.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Zinc PCA, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.